10.06.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Dobra CQB (350 FPS!!!)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 2
  • Prochownia
  • Klucz
  • Panorama
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 08.06.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Tak na wszelki wypadek zapytam:
Będzie ktoś jechał w okolicach niebuszewa?
Nie jestem pewny czy będę miał transport.

Myślę że tak

Mam replike 400fps i nic innego. Chcialbym z wami pograć, mialby ktoś pożyczyć na strzelanke coś do 350?

A przedstawił byś się może, kolego…?

@skot400: zapraszam do odpowiedniego dzialu. Tak jak kolega errhile wspomnial regulamin mowi jasno jak powinno wygladac rozpoczecie aktywnosci na forum.

Aktywnośc rozpoczęta, regulamin przeczytany, przedstawilem sie w odpowiednim dziale. Ponawiam pytanie, z osob obecnych bedzie ktos w stanie pożyczyć chociażby jakiś pistolet. Chętnie bym przyjechał

Oficjalnie:
Wygrywa: DOBRA CQB
PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Przejeżdża jutro może przez Głębokie ktoś z wolnym miejscem w samochodzie? :wink:
Byłbym niesamowicie wdzięczny.

witam tak jak kolega napisał czy ktoś z Głębokiego by zabrał osoby . ja bd o 9.10 na Końcowym .

Ja będę jechał pustym autem, ale trochę spóźniony
W okolice Głębokiego dotrę koło 9.50.

Dziękuję wszystkim za dzisiejszą grę, było fajnie.
Wielkie dzięki dla tych wszystkim napotkanych przeciwników którzy zeszli z pola przy słowie " Pif Paf" Bez sensu ładować w kogoś z 2 metrów…
Piona

To będzie ciekawe, idę po popcorn

Co myślisz że włożyłem kij w mrowisko?
Dla mnie jest bez sensu stać nad człowiekiem i sypać w niego kulami…

Jest różnica w posłaniu jednej kulki w osłoniętą część ciała a sypaniem do kogoś bez opamiętania. “Pif-paf” zlikwidowaliśmy, bo powodowało więcej kłótni, niż bez tego. Ludzie tego nadużywali.

W tych miejscach których poprosiłem o zejście było uzasadnione a z 2 metrow w glowe nie będę strzelał nawet jak ma naktrycie głowy.

Spoko, niektórzy się nie przejmują i walą po ryju zamiast wszędzie indziej :slight_smile: Plus dla Ciebie

Każdy powinien strzelać zamiast powiedzieć “nie żyjesz”. Dlaczego? Bo replika może się zaciąć, nie ma kulek w magu, nie trafi. Tym bardziej jeśli strzela ze słabej (FPS) repki. I każdy powinien zadbać o właściwą ochronę. Bo chyba tylko z tego powodu wynikają te nieporozumienia i próby łatania dziury przez regulamin. A że nikt nie chce założyć właściwej ochrony. Nie miejmy pretensji więc do tego co strzela.

Kwestia “pif paf” była poruszana wielokrotnie wynikało z tego wiele sporów… Tak samo jak Slayer jak też Kaine mają rację. Szanuję podejście Kaina do sprawy ale z drugiej strony to co Slayer napisał ma logiczne uzasadnienie, dlatego polecam wykonanie Silent Kill-a nie pozostawia wątpliwości a taki frag liczy się podwójnie :smiley: Chyba że w kwestii “pif paf” obie strony zgadzają się na takie rozwiązanie kontaktu aczkolwiek w regulaminie coś takiego nie występuję.