03.06.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Dobra CQB (350 FPS!!!)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Prochownia
  • Panorama
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 01.06.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Z dobrą to nie żart?

@JZP: jak widac na zalaczonym obrazku :wink: nie to nie jest zart

Powrocila chwilowo czy zostanie na dluzej? :smiley:

Do końca jej albo naszych dni :slight_smile:

W takim razie głosuje na dobrą bo ponoć ma padać :smiley: schowamy się do budynku :slight_smile:

Jednak nie jadę

Możesz zmienić głos…

Hmn… nie widze żadnego obrazka…

Ym a nie “obrazka” ?

Proszę:

Nie ma się co dziwić że nie widzisz, inni też nie widzą, bo tu nie ma żadnego “obrazku” :wink:

Kojut już nie bądź taki upierdliwy daj dzieciakowi spokój, wystarczy, że Bober ładnie go poprawił.

@Focus: tu chodzi o przenośnię, powiedzenie, umowne żartobliwe stwierdzenie…

@Grisza: jezeli zmieniles zdanie odnosnie swojej obecnosci prosze o zmiane glosu w ankiecie aby nie wprowadzac zamieszania w ankiecie. Thx.

Jak Ty spamujesz w każdym temacie to jest dobrze, po co się do mnie przypieprzasz XD

No to źle zrozumiałem…

Jak grisza nie jedzie to jest 6:5

Miałby ktoś 2 miejsca w aucie ?

Ja również prosiłbym o transport z centrum, jeśli ktoś byłby tak miły mnie zabrać. Na dobrą to po drodze, przejeżdża się przez grunwaldzki. :slight_smile:

Jeśli wygra CQB to zgłaszam swoją nieobecność na niedzielnej strzelance.

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO1
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.