02.03.2014

Gdzie strzelamy?

  • Wielgowo
  • Mosty
  • Warszewo I
  • Prochownia
  • Krzekowo
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.

Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Dawno mnie nie było. Mam nadzieję, że replika zostanie ładnie poskładana i przybędę. Głos za Krzekowem

Pierwsza strzelanka z wami i na pewno nie ostatnia :smiley: Również za krzekowem \m/

Wpadniemy. :slight_smile:

Panowie może mini BATTLEFIELDA rozegramy :smiley: kto jest za? To zabiorę sprzęt.

JESTEŚMY ZA!!! Adq ma flagę, już ja zadbam o to żeby ją zabrał. :smiley:

Jeżeli ma być Battlefield to na 5 flag - 3 flagi to nuda, któraś z drużyn zajmie dwie i po ptokach. 5 flag to jest to - większa dynamika, bo ten, kto ma większość flag za chwilę może je stracić. Z 3 flag zrobią się 2, z 2 flag zrobi się jedna…

Jestem za pomysłem heroda i za BF :wink:

Jak najbardziej za, może 5 flag (jeśli tyle się znajdzie) i w mniejszej odległości od siebie żeby ograniczyć teren, dla bardziej dynamicznej rozgrywki. :slight_smile:

Huhu, Mini BF jak najbardziej! Może nadrobię choć częściowo zaległości z ostatniego scenariusza :smiley:

Dokładnie chłopaki :slight_smile:

Tylko jest jedno “ale”… Nie chcę wpływać na wyniki głosowania jakąś odgórną perswazją, ale na Krzekowie ten typ rozgrywki ssie.

Dokładnie, a np na Mostach jest kilka wzgórz + 3 mosty. :slight_smile:)

Tak tak. ^^ mosty byłyby jak najbardziej git! :slight_smile:)

Mogą być Mosty, czemu nie. Byleby teren był ciekawy i wymagający, a nie naleśnikowaty.

a to Bastogne to… ?

Nasz tajny poligon. Obejrzyj ostatni film.

Wiadomo może co z Dobrą, czy ta miejscówka kiedyś wróci?

Wpadne z 2 lub 1 osobą

Szykuje się soczysta wymiana kompozytowych poglądów :laughing:

A jak rozwiązać przejęcie 2 dodatkowych flag?

Dobry pomysł zapodał Talib. Można by zagrać:
Typ rozgryfi RUSH. W tym trybie atakujący muszą zdetonować dwie stacje M-COM, aby odblokować kolejną część mapy z następnymi celami. Drużyna broniących ma nielimitowaną ilość odrodzeń, natomiast atakujący dostaną kolejną porcję ticketów do wykorzystania jedynie pod warunkiem zniszczenia obu M-COMów.
Krótko mówiąc ustawiamy dwa lub nawet 3 zegary na 5 min. Kiedy drużyna atakująca podejdzie do zegara uruchamia go i zaczyna się odliczanie. Po 5 minutach stacja wybucha i jest uznana za zniszczoną. Będzie bardzo dynamicznie. Zrobimy tak jak w BF że po zniszczeniu 2/3 postarunków front przesuwa sie na kolejne 3 posterunki
!!! Jupi ale zajebisty scenariusz!!!