15.04.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 14.04.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Tak mało osób jedzie czy tak mało osób głosuje? Aż tacy zmęczeni po ostatnim spotkaniu? :smiley:

Będę jechać z okolić Gryfina więc jak ktoś chętny to mogę zabrać.
jak coś to pisać sms na nr.663945918

Ktoś zna przewidywaną godzinę zakończenia strzelanki?

14:00-17:00, w zależności od dnia i ludzi

Żeby strzelać się do 17 to tylko nieliczni potrafią. Zawsze zostaje do końca i mało osób ma ochotę na “dodatkowe rozgrywki”

Będę, aczkolwiek nie głosuje bo pierwszy raz będę :stuck_out_tongue: Jadę z okolic Rodła mam 4 miejsca jakby ktoś chciał, niestety max do 14.
jakby co kom 696 292 742

17:00 to chyba jakby się cud jakiś zdarzył :smiley:

Panowie i panie. Zachęcam do wcześniejszego przygotowania się abyśmy mogli rozpocząć rozgrywkę najpóźniej o 10’30 ze wglądu na możliwość wystąpienia opadów. Co by później Nie było, że dupa zmokła.

Oficjalnie:
Wygrywa: KLUCZ
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Icm twierdzi, że jutro opadów nie będzie. 20 stopni, wiatr w porywach 20 km/h. Więc luz.

Melduje swoje przybycie o poranku, na kluczu :wink:

Podziękował

Było ciepło fajnie i przytulnie.
Nawet udało mi się zaliczyć pierwsza sezonowa opaleniznę robola.

Pierwsza runda była super tacticool, wyczekane fragi itp. ale druga to porazka, teren nie pozwolil na nic wiecej niz sranie po krzakach. Proponuje na nastepny raz nie zmieniac terenu rozgrywki tylko prowadzić ją na tym samym obszarze ze zmianą stron. Bo znowu sie wpakujemy w wieksze gowno chociaz podejrzewam, że nie ma gorszego miejsca niż obszar, na ktorym oznaczeni mieli flage i respa.

Zagraliśmy na tym samym obszarze ze zmianą stron. Respy i flagi były niemal idealnie w tych samych miejscach, max 15 metrów różnicy.

Podczas pierwszej rozgrywki ten sam obszar był skutecznie broniony przez nieoznaczonych.

Tak tylko informacyjnie - w Niedziele wojsko podjechalo ciężarówką i około 13:30 jasnym komunikatem “spadajcie stąd” zakończyło naszą zabawę. Pojeździli jeszcze po terenie i się zmyli.
Oczywiście wynieśliśmy się stamtąd.

Chwila, w którym momencie? Na Kluczu?

Ustalono, kocur był na krzekowie. Nie ta strzelanka.

Gapa ze mnie nie napisalem ze na Krzekowie 2…