11.02.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 09.02.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Witam, jedzie ktoś przez centrum i mógłby mnie zabrać? :slight_smile:

Pada śnieg , pada śnieg kto znowu się wystraszy i nie przyjdzie niech napisze,po co w 5 osób mamy się strzelać

Ja od razu mówię, że jeśli ktoś mnie zgarnie z centrum to jadę na 100% :smiling_imp: Chyba, że nie uda mi się ogarnąć transportu. :confused:

Oficjalnie:
Wygrywa: PANORAMA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.


!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Odpadam, nie mam w tym momencie sprawnej repliki do zielonej. :frowning:

Ja także odpadam bo nie mam repliki do lasu

Niestety również nie dam rady jutro wpaść

Witam wszystkich,

Jako świeży w temacie ASG pojawię się na niedzielnej strzelance w postaci widzą. Co za tym idzie będę mógł kogoś zabrać z centrum.

niestety mnie nie bedzie chlopaki , musze ogarnac sprawy rodzinne.

Reingard i JZP - wiadomość dla Was:
Jutro o 8:45 będę na Bramie Portowej wraz z Problemem. Lanos odpalił, kałach strzela więc jadę.
Numer telefonu: 500 619 204
Uwagi: W samochodzie pada śnieg jak wam to nie przeszkadza.

Zapisuje nr tel i widzimy się jutro :smiling_imp:

Wstanę, jadę :stuck_out_tongue:

Ja będę jechał swoim około 9 - 9:15 z Emilii Plater (jak trza to podjadę na Rodła i okolice)
Jesli znajdą się chętni podaje nr 696 292 742.

@Reinghard zadzwonię do ciebie.

Bardzo bym prosił, czy mógłby ktoś zabrać chrono? Byłbym wdzięczny.

Sry ale wruciłem z wypadku dopiero,nie bedzie mnie

Wybaczcie mi nieobecność, spałem w lesie z paroma starymi facetami :slight_smile: Przyznaję sobie karnego kutasa i autobana na głosowanie na miesiąc. God save the queen.

The Queen jak już Ty niewdzięczniku :sunglasses: Szacunku trochę do Królowej :stuck_out_tongue:

Dzięki Panowie Panie było fajnie… dozobaczyska

Dzięki również za spotkanie. Szturmy były epickie.