14.01.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Ide na: WOŚP
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 12.01.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Panowie i Panie,
W imieniu Administracji Taktyczny Szczecin pragnę z żalem poinformować, iż od aktualnej ankiety teren Dobrej Zielonej został oficjalnie wykluczony z ankiet ze względu na rozpoczęte prace budowy osiedla. Miejscówka ta nie będzie brana pod uwagę w kolejnych ankietach.

Uczcijmy Dobrą Zieloną minutą ciszy, była dobra miejscówka. Będziemy tęsknić =d

A byla taka dobra… :smiley:

Jakaś niegłosująca ekipa planuje wyjście w teren?

Jest szansa, że się pojawię - potwierdzę w sobotę.

Również pytam czy będzie ktoś wiecej w niedziele bo ja jako ktoś kto dojeżdża ładny kawałek, nie chciał bym przyjechać na miejsce zamienić kilka zdań i wrócić do domu.

ja bym byl ale jak ma byc 4 ludzia to tez mi to slabo z 55 km w jedna manke jechac :confused:

No ja własnie przechodzę ten sam dylemat bo tez mam koło 60 km i no jak się jakoś nie zgłosi więcej osób to niestety ale mogę poinformować że ja się nie pojawię.

Za mało ludzi - nie będzie mnie.

Ze względu na niską frekwencje również mnie nie będzie.

Krótko mówiąc strzelanka odwołana.

No i ch** nie jade na WOŚP, bo wayneowi “umknęło” moje zgłoszenie. Profesjonalne podejśćie… :imp:

Pohamuj język proszę - Gumiś

Tak to bym chociaż na strzelanke pojechał, ale że każdemu się odechciało przez zbyt niską frekwencję( pewnie to był jej powód) to sorry ale w obu przypadkach wszystko zeszło na psy.

Trzeba było się odezwać do mnie i razem z ekipą się zapisać :slight_smile:
Pamiętaj w następnym roku.

Tak BOTIW wspiera wośp :wink:

@Camper - wybacz ale jak zawsze przy WOŚP jest mega zamieszania, w przyszłym roku będę mądrzejszy i na bank będę to organizował przy współpracy większego grona (w tym roku aktywnie pomagał Talib i BOTIW). Aczkolwiek pisałem ci PW że możesz przyjść, kilka osób zgłosiło się na ostatnio chwilę i nie było problemu :wink: Sorry za offtopic :slight_smile:

A Talib to nie BOTIW :smiley: ?

@insers - Talib pomagał przy domykaniu tematów związanych z WOŚP a BOTIW aktywnie wspierał WOŚP :slight_smile: taki skrót myślowy :stuck_out_tongue:

Dadzą nam info ile % uzyskalismy w tym roku? Ewentualnie jaką sumę?