05.11.2017

Gdzie sie strzelalmy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Prochownia
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 03.11.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

@maks377 - Twoj glos nie bedzie brany pod uwage. Zapraszam do odpowiedniego dzialu.

@wayne, głos człowieka który od 2014 roku nie napisał ani jednego posta też nie powinien się liczyć.

Od kiedy mamy w regulaminie obowiązek postowania na forum?

Fakt - pisać na forum obowiązku nie ma. Wystarczy się przedstawić, abyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia.

Myślę, że Insers ma na myśli Piotrka, a ten się przedstawił.

ale to od razu widać że gość to fake konto na potrzeby przegłosowywania… nagle po 3ch latach wraca na forum na którym ma 2 posty i nagle chce gdzieś jechać. Śmierdzi na kilometr…

…nie koniecznie.
Normalnie przyznał bym Ci rację, ale on jest ze STORMów, czyli pewnie z Polic.
Normalka, że nie będzie głosował czy się zjawiał regularnie.
Sumując wiek z posta rejestracji do dzisiejszej daty, można założyć, że zrobił prawko i sytuacja się zmieniła diametralnie.
Nie skreślajmy chłopaka, bo jest mało aktywny na forum.
Jak będzie głosował i nie będzie się zjawiał, wtedy będzie można działać. Narazie proponuję mu odpuścić :stuck_out_tongue:

Ja lubię teorie spiskowe…
Mało aktywny to mało powiedziane :slight_smile:
No ale ok nikogo nie skreślam, wpisuje w notatnik.

Wirtualnie przybijam Ci piątkę.
Ja też je lubię.

insers, Piotrek jest z mojej ekipy The Sierra Clan i to nie żaden fake. mam mega prośbę, nie czepiaj sie chłopaka bo jest aktywny i czasem glosuje. Chłopak mieszka w szczecinie a z tego co wiem na forum nie ma obowiązku pisania regularnie postów. Przestań bić piane i wpisywać kogoś na jakieś listy czy do notatnika bo to trochę żałosne i śmieszne za razem… Kiedy czytam takie pierdoły zastanawiam sie czy ludzie na tym forum na poważni… i tracę wiarę w ludzi… Poza tym nie jesteś administratorem ani moderatorem… Myślę , ze admini spokojnie poradzą sobie bez twojego notatnika i czarnej listy, wiedza co maja robić. Serdecznie Cie pozdrawiam i życzę Ci miłego wieczoru :stuck_out_tongue:

Od tego mamy forum aby pisać.
Nie lubię ludzi-duchów.

Jak jest prawdziwy to spoko, nie spinaj tak pośladów :slight_smile:

Insers jest jak rudy z blok ekipy tylko ze na naszym forum :laughing:

@Insers, @Paulus - Panowie spokojnie, nikt tu nie złamał regulaminu, przedstawił się więc ma prawo głosować a jeżeli będzie tylko głosował a nie będzie się zjawiał na strzelankach wtedy będą podjęte odpowiednie kroki :wink: jak dla mnie sprawa wyjaśniona i zamknięta :slight_smile:

Walić w łeb obu pieniaczy =D

+1

Przydalyby sie jakies igrzyska :smiley:

Igrzyska Śmieci

Rudy, sprawdziłem w logach, kolega Piotrek w miarę regularnie loguje się na forum także to że nie pisze to nie znaczy że nie przegląda :wink:


Uwielbiam obalać teorie spiskowe :smiley:

Meh… nie przekonuje mnie to nadal.
Może ktoś loguje się na jego konto aby tylko zagłosować :slight_smile:
Do czasu aż nie zobaczę na własne oczy kolegi na strzelance nadal twierdzę że to po prostu multikonto kogoś lub duch :slight_smile:
No i ja nikogo nie przezywam od rudych.
Paszoł won!

Teoria spiskowa wciąż aktualna :smiley:

Na Prochowni jest siedlisko nietoperzy i w okresie od 1 paździocha do poł. kwietnia niektóre bunkry są wyłączone chyba z gry. Pytanie: które to? Czy są oznakowane przez leśniczych?