08.10.2017

Gdzie sie strzelalmy?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 06.10.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

W tym tygodniu nie będzie mnie na pewno, miłej gry.

jakaś lipa we frekwencji w ankiecie.

kamerlanie na wielgowo :stuck_out_tongue: ?

powinno być ale Admini dali tydzień temu jak nikt nie jechał :slight_smile:

Wielgowo to najbardziej gówniana miejscówka na tej liście (żródło: Wikipedia) :smiley:

A tak serio: wiem, że tydzień temu był scenariusz na ponad 100 osób ale jak widzę takie głosowanie jak to, to się zastanawiam czy jest jakikolwiek sens wstawać z łóżka w niedzielny poranek.

Ludzie się jeszcze pozbierać nie mogą po scenariuszu :smiley:

@Herod - wiesz jak jest, głosuje 10 osób przyjeżdża 30… standard… a warto wstać chociażby żeby się przywitać ze mną i wysłać słodkie buziaki jak będę miał cię na celowniku :smiley:

Lepiej staraj się być ze mną w drużynie bo w tą niedzielę będę miał naprawdę długą i twardą lufę :smiley:

Ktoś wie jak się ma pirotechnika do warszewa i krzekowa ?
Oprócz dymnych dalej są dopuszczone granaty z fp3, czy coś się pozmieniało ?



z góry dzięki za odpowiedz :smiley:

jeśli chodzi o krzekowo to nie, jest zabroniona.

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 1
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.


!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Panowie, odnośnie frekwencji - zawsze głosuje 8-12 osób w ankiecie, a na strzelance jest 40 osób z reguły, nie widzę powodów żeby było inaczej tym razem :slight_smile: Pozdrawiam.

Sprawy do załatwienia, będę przed 11, sorki.

Dzięki za strzelanie.

Jak dla mnie glosowanie na krzekowo 1 powinno zostac wykluczone z ankiety w miesiacach wiosenno letnich ;p
Co innego Krzekowo 2 … tam jest duzo mniej turystow.
Facet na rowerze, pierwszy spacerowicz, 2 kobitki z banda psów, dziadek zbierający grzyby, spacerowicz z pieskiem, kolejny raz dziadek z grzybami i to wszystko w ciagu godziny :slight_smile:
No i krzekowo 1 bez budynkow to straszna lipa …
A strzelanie z obiema stronami oznaczonymi na duzy plus.

Było spoko. Jednak tak jak mówi Kocur, gra na krzekowie 1 to tragedia jeżeli chodzi o cywili.
Podwójne oznaczenia to super sprawa.
Niestety nie obyło się bez termosów, jeden się ładnie nagrał nawet. Jutro wrzucę filmik z tą akcją, dziś kończyłem filmik z Hot Border.
Nie podoba mi jedna sprawa. Miałem dzisiaj kilka sytuacji gdzie stałem odsłonięty cały, ktoś wychodził na moje plecy, NIE widziałem go odległość do 10m a dostaję full auto na całe plecy, drugi raz z 2 metrów. Nie miałem o to spiny, nikt nie zabrania tego tutaj, ale może zacznijmy grać bardziej dżentelmeńsko ? Jedna, dwie kulki załatwi tak samo sprawę jak 15, tylko dla odbiorcy będzie to przyjemne.

Ciekawe - najpierw piszesz o terminatorce, potem masz pretensje, że ktoś upewnia się, że poczujesz trafienie.
Jak masz pomysł, jak wyeliminować zjawisko - śmiało - proponuj.
Narazie problem występuje i trzeba jakoś z tym żyć…

Strzelanie na auto do kogoś kogo nie da się nie trafić tym bardziej jak stoi w bezruchu, plecami, odsłonięty, do momentu aż nie zacznie drzec się, to nie jest upewnanianie się czy ktoś poczuł.

No nie wygląda to tak, on ma odrobinę racji, czasami bywa tak że masz “darmowego” fraga, gdzie osobnik Cie nie widzi, stoi do Ciebie plecami, kilka kroków od Twojej osoby. W takiej sytuacji jedna, dwie kulki i tyle, a niektórzy rozjebią na Tobie pół mida. Serio? Upewnia się czy dostał? Dzisiaj po strzelance zostało to poruszone, i sporo ludzi nie kryło zdenerwowania, na takie upewnianie się że dostał.