10.09.2017

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Mosty
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 08.09.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Panowie, CQB nikt nie lubi, więc jak teraz wygra to przez 2 tygodnie będzie spokój :smiley:.

Dobrze prawi! Polać mu!

No dokładnie, jedźcie sobie na cqb. Mnie i tak nie będzie bo czekam na części do snajpy. :laughing:

No chyba najbardziej zniechęcające są wiertarki w cqb. Ale nie dziwi mnie to jak większość nowych replik ma standardowo +400fps i niezłego rofa a wątpię żeby komuś się chciało robić downgrade by raz na 3 miesiące pójść na jedyną miejscówkę CQB…
Ale są gusta i guściki :smiley:

Kiedyś w dobrej CQB pamiętam że raz graliśmy na zasadach tylko semi. W semi ciężko wyciągnąć więcej jak 5rps z sensowną celnością.
Rok temu Wiskord wygrywał bardzo często. Odpadła miejscówka i ludzie posprzedawali repliki do CQB czy jak?

Zasada “tylko semi”, ach, co za cudowny wynalazek.
Dyskwalifikuje każdą używana P90 (wyjaśniam: selektory w Pimpkach padają dość szybko. Auto działa dalej bez zarzutu, semi - ni cholery).

Wynalazek jak wynalazek. Zasada poniżej 350 FPS dyskwalifikuje dużą cześć replik. Ja tam jestem gotów na ustępstwa jeżeli nie ma innej możliwości na CQB.

Jak gramy CQB, to wiem, że mam przynieść replikę która ma 350 fps.
Jak gramy sprężyna party, to wiem, że trzeba przyjść ze springiem.

Jak mi ten czy inny orzeł mówi na odprawie “to dziś zagramy tylko na singlu”, to mogę tylko roześmiać mu się w twarz (jeśli akurat wziąłem ze sobą replikę która technicznie nie ma takiej opcji).

Rozumiem. Fakt, że wtedy było to powiedziane na odprawie.

Ja tylko chciałbym znaleźć sposób na dobrą CQB :wink:.

Sposób na dobrą CQB… Na każde CQB od czasu wprowadzenia limitów:
Ludzie, na strzelanie z limitami przynosimy repliki mieszczące się w limicie. Kropka.

Jeśli limit CQB wynosi 350fps, to przychodzimy z replikami o takiej maksymalnej mocy.
Tak samo jak na strzelankę w lesie z replikami o mocy nie większej, niż 450fps (snajperzy to osobne zagadnienie).

O Heyo ! Panowie i panie , czy dla 2 osób transport by sie znalazł , bylibyśmy przeszczęśliwi , piwo w ofercie :wink:

-W budynku gramy tylko na singlu - powiedział Chudy odbezpieczając swoją M4/SR-25 500 fpsów…

I trafiając mnie z 5 metrów w palec :smiley:

Skisłem :smiley:


Dawać las póki zielono, potem całą zime możecie się grzać w kartonach na dobrej :smiley:

@GXpro, Silver - wasze glosy nie beda brane pod uwage.
Silver - ban za poprzednia ankiete
GXpro - zapraszam do odpowiedniego dzialu

Oficjalnie:
Wygrywa: KLUCZ
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.


!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Ma ktoś transport z pętli na podjuchah.

Jak by się komuś chciało zabrać to będę szedł traską samochodową :smiley:

Będzie ktoś może ruszał z centrum albo okolice, ja pierwszy raz na miejscówce “Klucz” i przydał by sie jakiś kompan na drogę, nie ważne czy samochodem czy autobusem czy hulajnogą, byle ktoś po towarzyszył.