13.08.2017

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Prochowania
  • Mosty
  • Wielgowo
  • IDĘ NA: Panzerfaust VI - Soul Burner
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 11.08.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Dajemy na Mosty ? :slight_smile: Pozdrófka.

Pamiętajcie że 13.08 będą jeszcze niedobitki Panzerfausta na terenie Puszczy Bukowej :wink:

Dokładnie, dlatego proponuję się spotkać z innej strony miasta, coby nie walczyć z imprezowiczami na ostrym kacu.

Ale tylko sprzątać. Nikt się wtedy strzelać z pancera nie będzie.
I obóz jest na prochowni ?

Dokladnie tak jak mowisz Kocor. Nie ma co siac defetyzmow :slight_smile:

Na warszewo! :smiley:

Wielgowo!

Tartak!

Karmel!

Panowie czy dobrze widzę że mój głos - michalszn, oraz norbiego, które zostały wczoraj/dzisiaj oddane na Mosty, a teraz te same głosy widoczne są jako oddane na Wielgowo? Ktoś przeniósł nasze głosy z jakiejś przyczyny? Pytam, zanim wypuścimy epitety - bo nie padły żadne wyjaśnienia w poście pod Ankietą, a mogłyby jak ktoś z danej przyczyny robi zmiany… :slight_smile: Pozdrawiam.

Panowie czy dobrze widzę że mój głos - michalszn, oraz norbiego, które zostały wczoraj/dzisiaj oddane na Mosty, a teraz te same nasze głosy widoczne są jako oddane na Wielgowo? Ktoś przeniósł nasze głosy z jakiejś przyczyny? Pytam, zanim wypuścimy epitety - bo nie padły żadne wyjaśnienia w poście pod Ankietą, a mogłyby jak ktoś z danej przyczyny robi zmiany… :slight_smile: Pozdrawiam. /P.S. Tak na poważnie, miejscówka dla mnie ma w sumie drugorzędne znaczenie, ale jak mam szanse to głosuje na Mosty, Warszewo, inny czysty las - jak już bawimy się w głos-owanie. Trzymka.

Ja głosowałem na miejscówkę “Dobra CQB”, której nie ma.
Moim zdaniem, została usunięta z ankiety, na rzecz Panzerfaust’a, którego nie było.
Dobra CQB była na drugiej pozycji, Panzer jest na przedostatniej.
To spowodowało, że wszystkie głosy przesunęły się na pozycję +1 na liście opcji do głosowania.
Normalnie podejrzewałbym Wayne, ale skoro edycja ankiety powoduje reset głosów…
…Kmk - przyznaj się bez bicia :stuck_out_tongue:

PS: Reset ankiety ma w tym przypadku jak największy sens.
Zresztą ja będę i na Panzer szedł w sobotę i na strzelankę w niedzielę. Pewnie nie tylko ja. Weźcie to pod uwagę w tworzeniu ankiety.

@michalszn - z punktu admina ani nikogo innego nie ma opcji przeniesienia czyjegoś głosu na inna miejscówkę. Temat przekazany do admina technicznego.

Bry rozmawiałem przed momentem z Osaką i on tez głosował na Mosty pany naprawcie to.Dodam ze swój głos też oddałem na Mosty

Ze względu na zmiany w dostępnych miejscówkach ankieta została zrestartowana. Przepraszamy za kłopoty techniczne.

I znowu ta :laughing: nowa miejscowka :laughing: prochowania :laughing:

Niestety ale w związku iż stowarzyszenie które nas wspierało po zmianie zarządu w ostatnią środę(wczoraj) wycofało się
jesteśmy zmuszeni przełożyć zlot o 2 tygodnie żeby dopiąć umowę na użytkowanie terenu.
Nowy termin zlotu to 25-27 sierpnia.
Każdy kto chce zrezygnować może to zrobić mailowo do 16.08.2017 na adres info@panzerfaust.pl
składka zostanie zwrócona w pełnej kwocie.
Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Pozdrawiamy
Zespół Zlotu Panzerfaust VI

To mocno zmienia postać rzeczy. Może to będzie motywacją dla graczy czekających na Panzerfausta do pojawienia się na strzelance.

No, rozważam pojawienie się w masce Goliath’a z dwiema świniami :stuck_out_tongue: