25.06.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 23.06.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Będę. Być może uda się zabrać kilka osób z Gorzowa, ale to zobaczę.

Potrzebuje kontakt do kogoś komu mogę przekazać kamizelkę dla Bobera

Jedziemy Może ktoś Z Centrum ?? Sz-n ??

Ma ktoś może pożyczyć replikę leśną na tą strzelankę za drobną opłatą? Moja jedyna się zepsuła i jest w naprawie.
Jeśli się nie uda to mój głos jest nieważny.

Kapi, zapytaj Wysłannika. Prowadzi wypożyczalnię replik i ma spory wybór.

Oficjalnie:
Wygrywa: Dobra (Teren Zielony)
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.


!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Dzięki wielkie

Panowie prośba ze strony Administracji i zapewne innych kolegów:

Jeżeli ktoś potrzebuje transportu napiszcie na forum (ale nie o 9.30 w niedzielę) tylko nawet w ciągu dnia.
a do osób mobilnych:

Macie wolne miejsce w aucie napiszcie którędy jedziecie i zabierzcie kogoś jeżeli macie taką możliwość (jeden frag więcej na strzelanc:))

Chodzi tu o najnormalniejszą współpracę, myślę że pasażer odwdzięczy się piwkiem albo taktycznym kebsem :slight_smile:

Kapi sprawdź pw

Witam serdecznie,

Będę jutro na strzelance w Dobrej (jest to raptem mój drugi raz). Tydzień temu jeden z miłych uczestników pożyczył mi swój G36, za co serdecznie dziękowałem tutaj na forum. W tym tygodniu, wciąż oczekuję na dostawę swojej własnej repliki. Czy jest ktoś w stanie pożyczyć Karabinek ? Jestem w stanie się wymienić czy pożyczyć komuś boczniaka, tego mam akurat pod dostatkiem:), ale na karabinek czekam już od 2 tygodni a z samym boczniakiem nie ma większego sensu biegać po lesie czy terenie (o czym się przekonałem tydzień temu na pierwszej mojej strzelance)… Dziękuję.

p.s. Pisałem już do Wysłannika z zapytaniem o wypożyczenie ale ten ponoć może być zajęty innymi sprawami i nie odpowiada tymczasem. Pozdrawiam, Mike

Niestety nie będzie mnie na strzelance

ja również niestety odpadam

Potrzebuje transportu, czy jest dobra osoba, chętna zabrać moje dupsko z centrum?

Mamy z Kordianem 2 miejsca w aucie.
Wyjeżdżamy z pod Santockiej 15A o godzinie 9tej.
Jeżeli chcecie się zabrać, potwierdźcie to postem i zostawcie swój nr tel.
Pojawcie się na miejscu(dojazd macie autobusem na przystanek Osiedle Przyjaźni linii 75/67), czekamy maksymalnie do 9:10.
Pozdrawiam

Siemka Wszystkim . Dzisiaj na Strzelanke chce zabrać młodszego brata strzelać się nie będzie z braku repliki lecz chce posmakować zobaczyć naszym polega . Ma 15 lat więc myślę że pod moim nadzorem nikt nic złego nie powie .
Pozdrawiam

Jednak mnie nie będzie

Pomimo deszczu fajnie się grało. W drugiej rozgrywce miałem z Kordianem niezłą akcję na CQB, dzięki chłopaki za uczestniczenie w niej :slight_smile:
Pozdrawiam i do następnego :slight_smile:

Akcja mega szkoda że nie udało się was nabrać na to rzucanie kamieniem :smiley: