18.06.2017

Gdzie się strzelamy?

  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Mosty
  • Prochowania
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 16.06.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Popraw ankietę - nie wyświetla się, kto głosował.

Cześć.

Informuję że zabieram ze sobą na strzelankę rodzinkę … dokładniej wujka i kuzynkę (14-15lat)… sprzęt załatwiam od swojej grupy. Pytanie kto z administracji będzie i czy jest to dozwolone ???

@bulletMan: oczywiście ze zawsze byli i będą mile widziane nowe osoby jednak w tym konkretnym przypadku samo pozwolenie nie wystarczy. W/g regulaminunna terenie rozgrywki powinien znajdować się prawny opiekun osoby która nie ma ukonczonych 16 lat.



Jeżeli wujek jest ojcem kuzynki i będzie na terenie strzelanki to nie powinno być problemu :slight_smile:

Proponowałbym administracji zakończenie tematu młodocianych. Do niczego przydatnych. Wprowadzają zamęt i niebezpiecznego dla zdrowia trafienia. Odpuścić sobie familie, bo tu przyjeżdżają na strzelanki osoby w 95% dorosłe.
Propagowanie ASG jest dobre ale nie u dzieci. Tym bardziej że słownictwo w czasie apelu nie jest pokojowo nastawione. I widziałem że niejeden rodzic przeraził się demoralizacją słowną. (Jakby mu się wydawało, że jedzie do Franciszkanów)

Zaraz, zaraz… sam osobiście zaczynałem mając 14 lat, w czasie mojej “kariery” udało mi się dołączyć do naprawdę świetnej ekipy w której jestem do tej pory, bawiłem się, oraz bawię się z głową, z nikim nie mam żadnej spiny, oraz przestrzegam wszystkich zasad na taktycznym. Osobiście nie widzę podstaw do tego aby niepełnoletnie osoby ze środowiska, wykluczyć z naszych strzelanek… Przechodząc do słownictwa na zbiórce to chciałbym Ci zaproponować abyś się przeszedł do obojętnie jakiej podstawówki/gimnazjum i posłuchał tamtejszego słownictwa :wink:

Oficjalnie:
Wygrywa: Mosty
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Odprawe oraz cala rozgrywkę w przypadku braku obecności administracji poprowadzi ZUCHO.
W SWOIM IMIENIU ZAPRASZAM WSZYTKICH MŁODYCH I CHĘTNYCH NA NASZE STRZELANKI :slight_smile:

!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

znalazłby się jakiś transport jutro z centrum dla mnie? :wink:

Jak się wyrobię z mgr to będę

Jade przez centrum i mam 2 wolne miejsca. Jesli ktos chetny to pisac tylko sms 536-228-555, bo jade na grila wlasnie i nie bede zagladal na forum dzis juz na pewno.

czy ktoś ma zapas kapsuł CO2?
odkupię ze 3-4

Powinienem być

Dziękuje za strzelankę i przypominam o zapoznawaniu się z regulaminem.

Podziękował było zacnie

Cześć,

w imieniu naszej ekip, pragnę przeprosić za naruszenie waszego regulaminu. Przykro nam, że
miało to miejsce. Nie będę tłumaczyć tego incydentu. Jedynie zapewniam, że nigdy więcej nie dojdzie do takiej sytuacji.

Co do samego spotkania to pomijając te wszystkie kleszcze, komary i upał… było zajebiscie. Szczególnie z tego powodu, że
ograliśmy was dwa razy :slight_smile:

Na spotkaniu wspomniałem o tym, że 22 lipca będzie organizowana impreza. Więcej informacji na PW lub stronka WGA.
Mam nadzieję, że kiedyś i nas odwiedźcie.

Pozdrawiam serdecznie :slight_smile:

Dziękuję również bylo sympatycznie…