28.05.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 26.05.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Będe na prochowni jednak

Znajdzie się jakaś osoba, która nie będzie miała nic przeciwko, aby zabrać ze sobą 2 osoby spod rodła? Jeśli tak to niech napisze ewentualnie na którą godzinę mamy się tam zjawić.

wiedzę że spodobały wam się miejscówki z prawego brzegu :wink: Bardzo dobrze :smiley:

Prośba ode mnie do was !
Jeżeli masz miejsce i jedziesz przez centrum, napisz :slight_smile: (możesz dopisać browar na wachę czy coś :wink:
Jeżeli potrzebujesz transportu również napisz jak kolega Dedon wyżej :slight_smile:
Prochownia czy mosty nie są blisko a i autobus bezpośrednio się tam nie zatrzyma. Takie deklarację sprawią że miejsca bardziej oddalone czy też z trudniejszym dojazdem staną się bardziej dostępne dla nas wszystkich! pamiętajcie że można umówić się też w zdrojach czy w innym bardziej dostępnym miejscu :*
Bless ya!

Będą dwa miejsca wolne w seicento wiec mogę kogoś zabrać z rodla :slight_smile:

Dzięki, skontaktuje się z tobą na privie.

Oficjalnie:
Wygrywa: Prochownia
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Ma ktoś zabrać z podjuch pętli ewentualnie po drodze ze smoczej? :smiley: daje na browarka albo wache :smiley:

A wypozyczy ktoś kabure na boczniaka hk usp jakąkolwiek ?

Wezmiemy Ajgora spod biedronki.

Jest ktoś w stanie zgarnąć mnie z centrum, np okolice Rodła czy Bramy? :smiley:

Jak czarna może być, to spoko.

Bober jasne żę może być jak

Niestety nie dotrę ja strzelankę.

Ja z Jerą chyba odpadamy, bo Swiezak o nas zapomniał i nie odbiera telefonu.

Ogólnie bardzo pozytywnie, odmianą były flagi i zintegrowane z nimi respy elektroniczne. Idea całkiem fajna, prosta w zrozumieniu i obsłudze, potrzebuje trochę dopracowania pod względem wytrzymałości oraz wyglądu, ale o dziwo nie zepsuło się. Mam nadzieję, że z flagami pojawicie się jeszcze nie raz na niedzielnych strzelankach.

Na koniec nasz resp jakos chyba zepsuli ;p Bo spadl z drzewa.
Ale fajna sprawa - przydalby sie filmik z dzialania na stronke panzera.

Dzięki za grę.

Feedback co sprzętu.
Sam pomysł respa na karty rewewlacyjny. Jeszcze jakby zaszyć RFID w opaskach na ramieniu (przy okazji oznaczających drużynę), żeby nie trzeba było tulić się do drzewa i byłby ideał. Jest to fajne nawet osobno i sprawdziło by się jako zwykły resp na zwykłej strzelance. Każdy ma chwilę na wytchnienie i każdy musi swoje odstać, więc gra na hurraaa jest mniej prawdopodobna.
To rzeczy które można by tym poprawić, to jedynie odstępy pomiędzy kolejnymi graczami. Dobre dla wolnych strzelców, ale AS to jednak gra drużynowa i najlepiej respawnować się w kilka osób. Można by np. grupować po kilka osób, lub prawdziwymi drużynami. Przykładowo jest jedna osoba z konkretnego teamu na respie i ma jeszcze 120s do końca. W tym momencie odbija się kolejna osoba z jego drużyny więc czas jest sumowany i dzielony przez 2 ( (120s + 180s)/2 = 150s ). Jeżeli po kolejnej minucie odbija się trzecia osoba z drużyny, liczone jest w ten sam sposób ( (90s*2+180s)/3 = 120s). Jeżeli odbije się osoba z innej drużyny lub samotny wilk, ma liczony osobny licznik. Gdy nikt z tej drużyny nie dojdzie a jej czas dojdzie do 0, wchodzi cała trójka.

Flagi wymagają trochę dopracowania. Największym problemem jest to że trzeba ręcznie przeciągnąć flagę po odbiciu. Raz przyłożyłem kartę i dostałem kulkę. Nie wiem czy załapało i czy powinienem przeciągnąć flagę. Na pewno zasady trzeba by było zmienić tak, żeby najpierw trzeba było przeciągnąć flagę, a potem przyłożyć kartę. Przydało by się też zastosować diodę lub zestaw diod które pokazywałyby jaka flaga w teorii powinna być na górze.

@Kocur, spadł ale działał cały czas :slight_smile:, co do filmiku to dzisiaj zebraliśmy materiał, więc niebawem się ukaże.
@Kaktus, na panzefauscie będą w opaskach z lycrą, dzisiaj kilku szczęsciarzy miało kieszonki na ramionach i karta pasowała idealnie, jak system się przyjmie to można pomyśleć nad zintegrowaniem z opaskami produkcji Kocura, z tym że każdy by musiał mieć opaski w 2 kolorach i w każdej tag danej strony, oczywiście możemy dostarczyć zalaminowane tagi do wklejenia samemu - koszt 1szt taga to ok 1zł.
Odstęp między graczami jest regulowany, ale specjalnie wymusza po 1 możliwość zauważenia czyja kolejka, po 2 ogranicza akcje na hurra.
Respy drużynowe zbyt komplikuja a system ma byc prosty, wiec nie pozostaje nic innego jak czekać na kompanów.
Myslimy nad automatycznym ustawianiem flag, jednak na niedzielnych strzelankach system manualny jest najpewniejszy, rzeczywiście trzeba dopracować regułami że najpierw wciągamy flagę a później odbijamy taga.
Twoj tag się nie odbił wtedy na górce, bylo to sprawdzone.
Dioda/diody jak najbardziej, płytki które zamówiłem na produkcję nawet to przewidują, poprostu flagi na dzisiaj były w wersji minimalnej robionej na pająka, bardziej chodziło o test komunikacji i respów.
@Elektro, mamy dużo nowych informacji, jak tylko poprawimy kilku problemów, zwłaszcza z radiem to na pewno pojawimy się na strzelance żeby zebrać wasze opinie i dalej dopracowywać nasze gadżety.

Kosa - z tego co mówi Wayne i reszta administracji - będą opaski dwubarwne do kupienia / pozyczenia (takie jakie Kleszczu nosi). Z uwagi na awarie u Krawca troche sie to przeciaga.
Da się też kupić te moje rzepowe też w obu kolorach (są pomarańczowe). Koszt mniejszy ale trzeba nosić obie barwy w razie czego. (z drugiej strony jest wtedy jak pozyczyc …)

Kot mi tu nie daje pisac …
Co do samych flag manualnie przetawianych - fajne by bylo (ale energozerne) jakby zamontować dwie diody - niebieską i czerowno zeby oznaczyc ktora strona aktualnie posiada flage.
Bez tego - nawet z odleglosci 3 m nie da sie dojsc na tak bliskich dystansach walki jak bylo za druga rozgrywka.

Kosa masz pw odemnie (nie widac ich …)

Piorod … przez ciebie patrz co znalazlem … tylko ciekawie kiedy beda mieli na stanie: