03.05.2017 Majówka Klucz

Będę?

  • Tak
  • Nie

0 głosujących

Od razu przepraszam za zamieszczenie topicku ale zostało mało czasu.

Z uwagi na majówkę - proponuję strzelankę w pewnie dość niedużym gronie na miejscówce Klucz w puszczy.

Start - 10 w środę 3.5.2017.

Jeżeli ktoś nie zna dojazdu - dajcie pm na priva albo tutaj rozwieję wszystkie wątpliwości.
Jeżeli ktoś nie ma jak dojechać - ustalmy kto ma wolne miejsca i weźmy ludzi z pętli podjuchy.

Ogólne pytanie jest kto będzie.
Niestety ale nie jestem w stanie zrobić ankiety.

Dodałem ankietę :slight_smile:

Szczepan

Ja chętnie.

Dojazd wygląda tak:

A na mapie, Klucz jest tutaj:

Proszę kogoś z adminów lub modów o dodanie ankiety “Będę / Nie będę”.

Pozdro.

Ja chętnie bym uczestniczył, ale jestem niezmotoryzowany, tak więc jak ktoś będzie miał miejsce w aucie, proszę dać znać. Startuję z Osiedla Przyjaźni czyli okolice Pogodna.
Pozdrawiam

Będę na 90%. I tylko do 13-14 godz.

ElektroTME - wyslalem ci pma.
Tooper - nie ma problemu.
Klucz jest o tyle fajny ze tam mozna postrzelac sie w kilka osób na rzutni granatów, zrobić obronę górki, albo na okopach się postrzelać.

Lub na lewo od rzutni za drogą w transzejach ,okopach itp.Jest o wiele ciekawszym terenem niż rzutnia czy górka,plus tego ze nawet 4-6 osób można tam mega sie bawić.Zadzwonie do Osaki może też wpadnie

Skoro robi się frekwencja (a wiem o kilku osobach, które będą, mimo, że nie głosują), proponuję zabrać kiełbę i zrobić małe ognisko po strzelance.
Jadę autem, więc dla mnie pivko odpada, ale w końcu to majówka :stuck_out_tongue:

Nie głosuje bo nie wiem czy będe(przez majówkę mamy podwyższony stan gotowości)

Gdyby pogoda była jak w niedzielę byłbym prawie na pewno. Jeżeli będzie mokro to raczej odpadam.

Parking pokazany na filmie nie pokrywa się z tym na mapie.

Parkujemy tam, gdzie wskazuje film (na załączniku czerwona strzałka), czy tam, gdzie “P” na mapie? (na północ od autostrady). Pierwsza opcja wydaje się rozsądniejsza.

@Aszur
Też nie widzę sensu tyle z buta cisnąć.
Spytajmy stałych bywalców tych rejonów - Kocur, Szopen?

@Tooper
Bez deszczu, ok 10 stopni na plusie. Ewentualnie jeszcze odrobinę mokro po nocnym deszczyku.
http://www.meteo.pl/php/meteorogram_list_coamps.php?ntype=2n&fdate=2017050212&row=123&col=63&lang=pl&cname=Szczecin
Pasuje?

No od razu troche lepsza frekfencja :slight_smile:
Parkujemy tam gdzie strzałka - o ile dojazd nie bedzie niemozliwy (dosc dawno tam nie bylem - pewnie da sie dojechac).
PiotRod - odezwij sie ;p

Jutro wedlug prognoz ma nie padac. Tempratura ze moze okulary nie bede mi parowac :slight_smile:
Co do grilla - ja niestety nie mam mobilnego grilla.

Ognisko wymaga patyków (które tam są) i drewna (które tam jest).
Po co targać grill i brykiet, jak można zabrać samą zapalniczkę i nóż?
Ale w sumie mogę zabrać, jak bardzo Ci zależy. Mam nawet taki jednorazowy.

Siemano! Piro jest dostępne czy nie można? ;D

Dobre pytanie.
Dołączam do niego, gdyż - I <3 piro :slight_smile:

Bober to jeszcze jest teren lasów. Więc palenie tam ognia jest zwyczajnie zabronione.
Co do piro - ciezko mi powiedziec - moze ktos nas wygonic przez to.

Dobra zabieramy Elektro i w trójke o 9 wyruszamy.

Ok bedę. Wyjeżdżam po 9 bo moja jogginguje.

13 kleszczy … rekord jakis :wink:

Ja to mam jakiegos farta, nigdy kleszcza ni mialem i jakos nie zapowiada sie zebym mogl jakiegos miec :smiley:

Strzelanka raczej typowo integracyjna, było naprawdę fajnie, mimo małej liczby osób bawiłem się naprawde świetnie, prawde mówiąc czekam już na następne spotkanie tego typu :smiley: