09.04.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 07.04.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Let The Fight Begin…

Coś czuje ze znowu będzie dużo głosów :wink:
Prochowni nie trzeba się bać …

Cześć,

chętnie was odwiedzimy. Myślę, że będzie nas minimum cztery osoby. Zarejestrowany jestem tylko ja dlatego też piszę do was. Co do miejsca to my się dostosujem. Kwestia tylko by ktoś miły nas pokierować mógł do miejsca spotkania.

Pozdrawiam serdecznie

Czy jest możliwość abym z kolegą mógł uczęszczać do was na strzelanki mamy po 13 lat w tym roku
Z góry dziękuje

Piszesz drugi taki sam post w innym temacie. Udzieliłem Ci już odpowiedzi:

Tylko pod opieką opiekunów prawnych dla każdego z osobna. Za każdym razem jest to weryfikowane.

Zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”, jeśli chcesz być dalej aktywny na forum.

Witajcie,
Zagłosowałbym na Dobrą, bo na miejscówce już byłem i w miarę niedaleko jest przystanek.
Kiedyś jak się dorobię prawka i auta lub kumpla z którym będę mógł dojechać to chętnie odwiedzę prochownie.

Jednak nie będę głosował, bo powiedzmy, że “świeżak” jestem, no i z moją pracą różnie bywa.

Mam nadzieję widzimy się w niedzielę :slight_smile:

@elektroTME: branie udziału w ankiecie nie ma absolutnie znaczenia czy jesteś swiezak czy nie. Zarejestrowales się przedstawiles a wiec jesteś pełnoprawnym członkiem TS a co za tym idzie masz prawo głosować a tym bardziej brać czynny udział w strzelankach co pozwoli ci być pro :wink:

Oficjalnie:
Wygrywa: Dobra (teren zielony)

Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

spalilem ladowarke li-po :wink:

Ma ktos moze jakas batke Li-Po w backup na jutro ?
-browar bedzie :wink:


Nie wiem ile na mojej pociagne. Moze starczy moze nie ^^ warto zapytac.

jak coś mamy zawsze miejsce w autku :slight_smile:

SeeMee wezme ci.

dziena :wink:

co pijesz ?

Geriavit ;p
Spoko ja praktycznie zawsze mam zapasowa batke (na t-konetkorach masz ? Bo mam tylko takie).

Panowie i Panie!
Ma moze ktos pozyczyc oksy na jutrzejsza strzelanke?

w razie potrzeby transportu z okolic warszewa lub głębokiego lub krzekowa dzwonić z rańca , znajdzie się platz :wink:

Yea t-connct

Panowie, dla takich strzelanek wbiłem się w ersoft :smiling_imp:
Jednym słowem było zajebiście, nic dodać, nic ująć - jedynym mankamentem było to że flagowy nie miał radia w drużynie oznaczonych, ale jest to nasza wina, że wybraliśmy osobę bez radia, a nie wina osoby wybranej.

Dziękuję wszystkim za zorganizowanie/uczestnictwo w dzisiejszej strzelance.
Nie spodziewałem się tak licznej grupy. Cieszę się, że mogę należeć do waszej społeczności.
Życzę nam podobnej frekwencji na kolejnych spotkaniach w tym sezonie.
Pozdrawiam i do zobaczenia :slight_smile:

Wiadomo bylo w PYTE!

UWAGA:

ZGUBIONY DESERT EAGLE (FULL METAL) TRYB SINGLE/SEMI KWC z charakterystycznym przelacznikiem trybu ognia. Caly czarny

PROSZE O GRYPSY I INFO (ktos podobno znalazl gazowke)

Taśmę kto ma moją? Niebieską. Dałem na początku rozgrywki dla oznaczonych. Wiem, że się nie zgłosiłem po nią ale nie znaczy, że trzeba od razu przygarniać :slight_smile: teraz ja nie będę miał…