19.03.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Prochownia
  • IDĘ NA: CTF Lotnisko Kluczewo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 17.03.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

INFORMACJA:
W tym tygodniu z ankiety została wyłączona “Dobra CQB” ponieważ Pirahnia prosił Administrację o rezerwację terenu w zeszłym tygodniu.

Nie wiem o której skończy się koncert Nocnego Kochanka więc prawdopodobnie mnie nie będzie.

@Kocur nie wiem co planujesz po koncercie ale z doświadczenia wiem, że oni nie grają długo :stuck_out_tongue:

Kocur widzimy się na koncercie :slight_smile:

Mimo wszystko postaram się pojawić.

Zaraz wyjdzie, że połowa publiki to taktyczny :smiley:

Sojer :smiley:
Tez sie postaram być ale … prace bede miał po powrocie z godzine, rano z godzine … zostanie na sen pewnie z 5 h wiec moze byc różnie. Napewno na Kluczewo nie wyrobie się na 9. Zobaczymy jaka miejscówka wygra.

Ja też na koncert :stuck_out_tongue:

Hi.

I don’t know how to get to this place. Can someone tell me? :slight_smile:

Or maybe a ride?

Thanks.
Vieira
534215166

Po 1,5 rocznej przerwie mnie jednak nie będzie :confused: za tydzień z kumplem postaramy się stawić!

Ktoś może mnie zgarnąć z centrum? Dorzucam się na wachę :wink:

Czyli krzekowo 1 :smiley:

Krzekowo

Siema, miejsce do parkowania jest w zaznaczone żółtym prostokątem.
Jak coś jest możliwość kontaktu telefonicznego ze mną 669441835. Pozdrawiam!
parkin.jpg

ACS mi yeblo od GATE :confused:
a juz sie palilem… next time.
Have fun

Oficjalnie:
Wygrywa: krzekowo 1.

Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Będe i wezme zegary.

Było miło i kameralnie.
W 10 osób próbowaliśmy inne miejsca nadające się do strzelania.
Na końcu krzekowo 2 jest fajny teren z wyschniętym jeziorkiem.
Mimo (a może dzięki) niewielkiej frekfencji - jedna z przyjemniejszych strzelanek od bardzo dawna.

Zaznaczysz obszar dzisiejszej gry na jakiejś mapce?

To by się bardziej nadawalo jako rozwinięcie krzekowo 2 na północ niż jako sam teren. Strzelalismy sie 5 na 5 więc nie potrzebowalismy duzo miejsca.
Ale tam sa fajne okopy - ciezka do zaatakowania niecka po jeziorku i jakies ruinki. Dalej pole a do drogi nie doszlismy. Las tez spoko poprzecinany lekko okopami. Aktualnie tyle tam krzakow wyschnietych ze ciezko bylo sie przestrzelic. To jest po prostu 100 m za polnocnym respem na zakręcie.