02.02.2014

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Wielgowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Prochownia
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w piątek.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.

Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Uwaga!!! Prognoza pogody na 02.02.2014 r. przewiduje dodatnią temperaturę i lekkie nasłonecznienie. Gdyby jednak miała się ona nie sprawdzić i powtórzyłaby się aura z ostatniej niedzieli Administratorzy i Moderatorzy forum informują, iż uwagi na panujące warunki atmosferyczne niedzielne spotkanie może zostać wyjątkowo odwołane. O fakcie tym zostaniecie poinformowani odpowiednio wcześniej.

żebyś miał do czego strzelać ?:smiley: na pewno nie :PPP a szczerze to jestem go ciekaw :slight_smile:

bede

Będę

Będę + 2 osoby towarzyszące :smiley:

Przyjadę. Lecz nasuwa mi się pytanie. Co jeśli Dziadek Mróz nie zelży swej zimowej natury i będzie trzymał w okolicy -5 do -10 czy wtedy zrobimy coś innego ?

W tedy rozpalimy ognicho i napijemy sie kawy

Wtedy robimy scenariusz.

Drużyna A będzie musiała przemierzyć las w celu odnalezienia drewna i kijów do naostrzenia. Kiedy wszystko będzie gotowe, będą musieli rozpalić ognisko, i naostrzyć kije.
Drużyna B będzie musiała przemierzyć dystans do sklepiku osiedlowego z misją zakupu kiełbasek, chleba (ewentualnie jeszcze musztardy i ketchupu).
Drużyny wygrywają, kiedy wszyscy będą zadowoleni i najedzeni

Według prognozy pogody w niedziele ma być oko 2 stopni i śnieg z deszczem, ale scenariusz mi się podoba :smiley:

Scenario approved

kiełbasiany scenariusz, też jestem za i bede (czacha, przypominam o mp5)
są dodatkowe punkty za zdobycie sklepu? :}

Za zdobycie sklepu są dodatkowe nagrody, jak przejażdżka samochodem w towarzystwie chłopaków ze SPAPu, 48 godzin lub więcej na komisariacie ZA DARMO, kolacja przy lampce z komendantem, rozmowa o wynikach zdobycia sklepu w Sądzie Rejonowym, oraz niezapomniane wrażenia z chłopakami z celi :smiley:

Pytanie z innej beczki: jedzie ktoś może samochodem z okolic Turzynu, Placu Kościuszki, Wyszyńskiego lub Kołłątaja, ma 3 wolne miejsca, i mógłby nas zabrać? :slight_smile:

A to nie łaska tramwajem? Zwłaszcza, że teraz 12 jeździ przez Turzyn.

Racja, tylko z torbą po mieście zapierdzielać z 3 replikami jest zdeka niewygodnie. Jeżeli nikt nie będzie mógł nas podrzucić, to trudno, karniemy się tramwajem :smiley:

Będę.

Będę na pewno, a Garol może :wink:

Będę plus młody z kolegą.

E, krótka piłka - ktoś będzie jutro miał pożyczyć baterię z małą tamiyą? Bo od kolegi nie mam jak wziąć lipola i będę biegał ze stockowym NiCd :confused:

Postaram sie być…

Krzywy, ja Ci wezmę socka od pkm mojego