12.02.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 10.02.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Przyszly do mnie trzy zegary … jeden lekko zjebany bo dzialaja tylko 2 scianki z 4 ale na nasze potrzeby ujdzie (nie bedziemy chyba narazie probowac grac na 3-4 strony).
Ktos jest przeciwny do zagrania przejmowania punktów ?
Punkty będa trzy. Krzekowo 2 nawet dosc dobrze sie do takiej rozgrywki kwalifikuje …
Niestety nie mam zadnych flag - jedynie czasomierze.
Ale za to obsluga czasomierza jest banalnie prosta.
Czas odmierza dla tej scianki ktora jest u góry - czyli team niebieski musi przekrecic kostke niebieska strona do gory.
Drugi team bedzie mial kolor czerwony z uwagi ze tylko ta scianka dziala w jednej kostce.
Oznaczenia oczywiscie nie beda czerwone - to juz ustalimy na miejscu.

Kostki wygladaja tak:

Mam wersje 4 scienna.

Kostka liczy czas tylko jak jest polozona rownolegle do ziemi - na podstawce.
Wiec jezeli ktos ja przewróci - przestanie liczyc czas danej stronie.
Na poczatku wystartujemy na stronie neutralnej - potem bedzie liczony czas dla kazdej strony (niebieska i czerwona).
Czas rozgrywki proponuje ustawic na 1-2 godziny. Po tym czasie zsumujemy czasy z wszystkich trzech punktów zeby okreslic wygraną stronę.
Respy - jezeli zdaza dojsc do mnie zegary - beda czasowe co np pelne 5 minut.
Medycy - o ile uda mi sie dokupic wiecej bialej tasmy.
W przypadku niskiej frekfencji mozemy ograniczyc rozgrywkę do 2 punktow, ale myślę ze trzy są optymalne.

Powiedzcie mi … bo tak mieszane mam uczucia - nikogo nie interesuje rozgywka z przejmowaniem punktów czy po prostu jest taka ogólna nieśmiałość na forum ?
Bo nie wiem czy wszystkie te fanty targać na Dobrą czy nie.

Mi twa propozycja się podoba zawsze warto jest spróbować czegoś nowego :slight_smile:

Nieśmiałość ;d Sądzę, że wszyscy zaakceptują ten bajer z przekładaniem dużej kości bo rozgrywki zwykle ograniczają się przejęcia/ utrzymania punktu lub ctfu. Sam chętnie zobaczę jak to działa.

Kocur zegary to dobry pomysł, na dobrej też się sprawdzą tylko… proszę nie grajmy tylko o bunkier i w pustym polu bo to bezsens i nuda.

Kleszcz doskonale ciebie rozumiem.
Stąd moja propozycja:

Respy standardowe miejsca - bo sa w miare równo od bunkra.
Dwa punkty na drogach na górze (zeby bylo latwo widac ktora strona przejela) oraz jeden w polu.
Bunkier oczywiscie pomaga trzymac glowna linie obrony - ale nie jest konieczny do obsadzenia zeby przejac 2 punkty i wygrac.
Proponuje resp co 10 min (ewentualnie co 5 ale to wtedy bedzie bardzo czesty), kazdy z jednym bandazem wiec mozliwoscia natychmiastowego respa jezeli ktos go obandazuje.
Teren jest maly… 280 m średnicy ma calosc wedlug google maps. Praktycznie da sie naraz kryc dwa punkty i ostrzeliwywac je na raz…

a może cqb? skoro jeszcze mamy :smiley:

Dla mnie CQB odpada, nie mam repliki na CQB. A z pistoletem nie chce biegac przeciwko automatom :smiley:

Zegary dla mnie super sprawa. Jeżeli się sprawdzi można takie rozgrywki częściej robić. Zawsze można coś potem usprawnić. Ale ocenimy po pierwszej próbie.

Panowie sytuacja wygląda następująco:

zagramy o zegary kocura ale…
chyba każdy ma dość grania na 1/4 terenu dobrej i wiecznej walki o bunkier, dlatego też rozwiąże to nieco inaczej :smiley: obiecuję że będzie duuuuuużo biegania dla jednej jak i drugiej strony konfliktu :slight_smile:

Ktos ma flagę która może wziąść na niedziele ?
Potrzebne sa dwie sztuki (jedną mam).

Ogarnę flagi

Mam zapytanie czy ktoś ma replikę do wypożyczenia na najbliższą niedzielę oczywiście odpłatnie. Moja replika się posypała na ostatnim spotkaniu a chciałbym się postrzelać wraz z moimi kolegami w najbliższą niedzielę. Pisałem do Wysłannika ale nie odpowiada. Uprzejmie proszę o wiadomość.

Jeżeli chcesz to mam mp5 ale ona chyba jest cqb wiec nie urywa dupy z fpsami

Juz sie z nimi dogadalem - beda mieli auga.

Jak coś wezmę flagę (Duża, wzór GB xD)

Oficjalnie:
Wygrywa: Dobra (teren zielony).
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości.
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Dziękuję koledze Kocurowi za szybki kontakt i chęć wypożyczenia repliki. Niestety złapałem paskudne przeziębienie i mnie nie będzie. Życzę udanej gdy.

Przejeżdża ktoś może przez okolice placu rodła i ma miejsce, żeby zabrać jednego niezmotoryzowanego pasażera? :wink:

Jedzie może ktoś przez bramę portowa i miałby jedno wolne miejsce dla kolegi??