05.02.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 04.02.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Niestety, nie tym razem, ale celuje w następny tydzień
Tak na marginesie, to miło, że Prochownia i Wielgowo pojawiły się w głosowaniu. Może ludzie się zmobilizują i zaczną jeździć na prawobrzeże, zwłaszcza że z tego co słyszałem nie ma jakiejś tragedi z dojazdem np. na Prochownie.
Pozdro :slight_smile:

Pojechalbym na prochownie czy tam mosty - ale niestety mnie nie ma.
Za to za dwa tygodnie przygotujcie sie na cos takiego:
http://sklep.caissa.pl/zegar-piramida-dla-maksymalnie-4-graczy-zs-24?search=zegar
O ile zdazy dojsc - bedziemy mogli pograc o dominacje na trzy punkty.

CQB!!! :sunglasses:

Prochownia to swietny teren na rozgrywke, w szczegolnosci ze sa tam liczne okopy, wzgorza, pagorki. Ogolnie teren bardzo zroznicowany posiadajacy w dodatku trzy strategiczne punkty, ktore bez problemu mozna wykorzystac przy scenariuszu. Poza tym, miejsca w autach z centrum i z powrotem sa, wiec osoby nie zmotoryzowane nie maja o co sie martwic.

Z chęcią pójdę na CQBa :slight_smile: Jednak słyszałem, że to miejsce już wysiada.

@AdahoN7 - Twój głos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu.

Nie znasz Adaha hehehehe co ten pintbol robi z ludkow

Będę razem z znajomym
Jest nam obojętne gdzie więc nie głosuję :slight_smile:

@chesti1 - Twój glos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu.

Teraz tak :wink: zasady to zasady obowiązują wszystkich ;p

Witam zgodnie z uwagami uzupełniłem moje stare powitanie, sorki zarobiłem się, mam nadzieję że teraz mój głos będzie się liczył, pozdro i do niedzieli

@Pączek - twój głos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu

Już się przywitałem jak coś, mam nadzieję że teraz mój głos zostanie wzięty pod uwagę. Pozdrawiam :smiley:

Niestety muszę Cię zmartwić, zasady są jasne:

  • rejestrujesz się
  • piszesz post w odpowiednim dziale,
  • masz prawo do oddania głosu w ankiecie.

W każdej następnej ankiecie jak najbardziej Twój jak i pozostałych osób które “pomylili” kolejność będzie brany pod uwagę.

Regulamin jest regulamin :wink:

Oficjalnie:
Wygrywa: Prochownia.
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości.
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Jadę z Gumieniec i mam 2,5 miejsca w samochodzie, mogę po drodze kogoś zgarnąć.

Prośba do kierowców Parkujcie samochody w miarę możliwości po Prawej stronie lub ciut wcześniej( jakieś 80 m niżej) . Parkowanie po Lewej ogranicza rozgrywkę(podejście pod jeden z punktów) Podziekował

Szopen nawet ja nie wiem ktora to prawa strona :wink:
Dalbys rade mapke wkleic czy cos ?

Z pewnością chodzi mu o to, żeby nie stawiać aut blisko tych podziemnych magazynów.