29.01.2017

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 27.01.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

A nie powinno być 29.01 :smiley:?
01.02 to jest środa :wink:

Sorry mój błąd, temat poprawiony;)

elo nie było bardzo długo CQB zagłosujcie na dobrą :slight_smile:

Lepiej jednak Mosty.

Bilet do Szczecina kupiony, wszystko przyklepane, nawet szpej już spakowany. Nie ma bata, żeby trzeci raz mi coś wypadło :slight_smile:
Do zobaczenia :slight_smile:

Rozumiem ze Warszewo 2 jest przy jakiejs glownej drodze i bedą tam tabuny ludzi ?
Pytam bo na jedynce bylem a na dwójce nie.

Szkoda tylko, że Warszewo 1 to taka typowa miejscówka na 550fps. Same drzewa, zero wzgórz.

Widać boli jednak ten dojazd na Mosty co poniektórych… skoro wolą co 2-3 min wstrzymywać grę z powodu nadmiernej ilości cywili biegających po Warszewie… dawajcie panowie na Mosty, nakręcimy Taliba znów na AfghanTaxi i będziecie mieli podwózkę z podjuch.

Wystarczy sie ugadac ze kto ma miejsce bedzie mniej wiecej 9:40 przy jaki tam jest sklep ? Biedronka na skręcie na mosty ?
Wezmie sie podwiezie koncowy kawalek i juz.
Zazwyczaj jak wracamy tez wystarczy zapytac kto ma miejsce - jeszcze nie zdazylo mi sie zebym musial wracac z kapcia -zawsze ktos podwiezie.

Jałowa dyskusja… Kogoś zrażają ,mosty’‘? Bo mnie również hehe toż to jest w takim miejscu, że nawet nie wiem gdzie to jest :wink: A tak serio to faktycznie dla niektórych ,mosty’’ to inna galaktyka (dla mnie również) i trzymają się od tej miejscówki daleko. Po co ten ‘‘lament’’, że niektórzy unikają ,mostów’’ PRZECIEŻ JEST ANKIETA! :sunglasses:

Hehe. Swego czasu oburzałem się, że CQB jest zbyt rzadko. Nic nie poradzisz, jak większość chce cały czas Dobra/Krzekowo/Warszewo.
Na Warszewie byłem tylko raz. Ale akcja “cywil” co 5 minut, jest dla mnie całkowicie dyskwalifikująca tą miejscówkę.

Na Warszewie dwojce nigdy nie bylem (a przynajmniej nie przypominam sobie), daltego zaglosowalem na ta opcje. Mosty znam na wylot, aczkolwiek jak wygraja tez chetnie pojade i zapewne bede mial miejsce w aucie i bede jechal przez centrum.

Nie marudźcie, szczecińskie miejscówki nie urywają jaj, rozgrywki zresztą też. Nigdy nie byłem na Mostach ale chętnie wpadnę. Jeżeli znalazłby się ktoś chętny mną “ponawigować” to w zamian oferuję podwózkę.

Niniejszym nawiguję:

Koledzy ze SFATu zrobili filmik od ronda w Zdrojach do parkingu przy Mostach.
…a zamiast podwózki, wybiorę coś innego. Ale to ja będę tym z tyłu :stuck_out_tongue:

Niestety filmik mi się nie odpala więc się nie liczy :smiley:

Żałuj mistrzu!

Herod mam takie przemyslenia w glowie “How the fuck mozna bylo nie byc na mostach !!” :wink:
Mosty sa fajne. Sa dosc niesymteryczne i sa tam trzy mosty ;p
Są wały, są okopy, jest pare górek na które się fajnie szturmuje (samobójczo) i mozna wycwiczyc sobie fajne zakwasy.
Są szerokie drzewa - czyli to co misiaczki lubia najbardziej (drzewo za którym można schować swoja szeroką dupę).
Jest parking który jest prawdziwym parkingiem a nie tak jak na krzekowie …
Ludzie się pojawiają - ale zdecydowanie rzadziej niz na krzekowie czy warszewie 1.

Dobrze sie tam gra 2 flagi. Obrone okopów z ograniczeniem terenu… Atak na wzgórza.
Mosty to jedna z najstarszych miejscówek. Sztab na niestety nieistniejących juz Panzerfaustach.
Ogólnie fajnie byloby odwiedzić też klucz - pewnie większośc nie zna rzutni granatów ani okopów tam. Plus rozjechana górka … z limitowymi replikami byl tam fun … z 500+ chyba za malo miejsca (tak samo ciezko obronic jak bunier na dobrej).

Ogólnie wasze zdrowie :wink:


ps. Proponuje jak ktos nie wie gdzie są mosty - umówić się 20 minut przed 10 na parkingu biedronki i pojechac razem.
Kto bedzie mial miejsce wezmie ludzi - kto nie wie gdzie - pojedzie za stadem.
To naprawde nie jest ciezki dojazd …

ps.2 Wezme jedna flage/kamizelke zolta - kto ma niech wezmie druga. (wieksza ilosc tez sie przyda :])

ps.3 Prochownia tez jest ciekawym terenem … Dojazd troche gorszy …

Aż tak źle tam jest z cywilami? Jakby była opcja zmiany głosu to pewnie podmieniłbym na Mosty…
Tylko takie małe pytanie - nie ma problemu z wjazdem autem na Mosty? Leśnicy nie krzyczą?

bywaly takie Niedziele przy ktorych polowa rozgrywki byla wstrzymywana przez cywila ale miejscowka jest zacna spoczko :slight_smile:… a co od wjazdu samochodem na miejscowke " Mosty " nie ma problemu