25.12.2016

Witajcie ASGeje,

Zapewne niektórzy z was spodziewali się ankiety ale ze wzgledu na nadchodzące święta bożonarodzeniowe administracja Taktycznego Szczecina postanowiła odpuścić strzelanke.

Nie pozostaje mi nic innego jak w imieniu swoim oraz całej administracji podziękować wam za kolejny wspaniały rok strzelanek, scenariuszy i treningow.

Życzymy wam spokojnych, zdrowych i rodzinnych świąt

Administracja Taktyczny Szczecin.

Również przyłączam się do życzeń.

W imieniu swoim jak i grupy SWAR Szczecin życzę wam jak najwięcej wymarzonego szpeju pod choinką :wink:


No i łapcie zdjęcie Heroda:

Troszke to zdjecie nie wyszlo :stuck_out_tongue:

Ze strony The Sierra Clan skladam wszystkim najserdeczniejsze zyczenia zdrowych i pogodnych Swiat i duzo amuny pod choinka :stuck_out_tongue: przy okazji duzo kasy na nowe sprzecicho i wiecej zaangażowania w treningi organizowane przez moj team :stuck_out_tongue:

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę , szczególne podziękowania za organizację strzelanek dla Wayne’a i Wysłannika.
Nie może też zabraknąć fajerwerków dla dzielnej i obrosłej legendą Administracji. Dzięki Wam ASG nie zginie w Szczecinie.

W imieniu całego mojego teamu wszystkiego najlepszego na święta i wystrzałowego sylwestra!!
Do zobaczenia w nowym roku po 2giej stronie lufy :slight_smile:)

Ale miło się zrobiło :slight_smile:

Ja również życzę Wszystkim zdrowych , spokojnych o raz radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w terenie. :smiley:

Niech się w końcu ciepło robi :slight_smile:

Toć jeszcze zimno się nie zrobiło :smiley:

Dobra przesadziłem :slight_smile: niech w końcu robi się sucho.