18.12.2016

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 17.12.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

sorka, niestety odpadam :frowning:

Sorry Panowie zmiana planów nie będzie mnie

W końcu pasujący termin :slight_smile:
Będę!

Wygrało: KRZEKOWO 1
Życzę milej i bezpiecznej gry.
Przypominam ze w pełnej gotowości widzimy się o10:00,
OSOBY PONIŻEJ 18 LAT PRZYPOMINAM O POZWOLENIACH BĄDŹ OBECNOŚCI OPIEKUNA ORAZ O CZERWONYCH ZNACZNIKACH TRAFIEN

pytanie za 200pkt. czy ktos z administracji bedzie?

Jak coś to mam ze sobą trochę kolorowej izolki, jesli chodzi o brak taśm.

Będe z kumplem.
Bandąże wezme.

Czy miałby ktoś jutro transport na strzelankę z Niebuszewa lub gdzieś z centrum? Jeśli tak to dajcie namiary albo piszcie na mój tel. 730 587 883. Dzięki wielkie :slight_smile:

Na Krzekowo ???
Tam autobus co 10 min jest …

Spokojnie panowie odebrałem taśmy nie ma się co bać o pieniądze będziecie mogli wydać tą nieszczęsną złotówkę.

Nie no. Spoko. Nawet mam sieciówkę :wink:
Po prostu myślałem że ktoś jedzie w tamtą stronę i bym się zabrał. Ot cały problem :slight_smile:

Mi autobusami zajmie 45 min a i tak uwazam ze to blizutko.
Nie trzeba z buta 6 km isc - znaczy spoko.
Jak ktos ma flage czy cos podobnego niech wezmie.
Sam mam jedna - kolegi co zapomnial na mostach.

Mam przygotowany plan na jutrzejszą strzelankę jak również rekwizyty

I to jest dobra wiadomosc :slight_smile:

Jutro WFS będzie robić za orgów :wink:

Przepraszam Panowie, ale sytuacja znowu poszła nie po mojej myśli.
Z powodu fatalnego stanu zdrowia moich dziadków, musiałem zostać i im pomóc, poza tym budzik mi nie zadzwonił wtedy, kiedy miał to zrobić, a dojechanie z Kijewa zajmuje mi conajmniej godzinę.
Mam nadzieje, że następnym razem kiedy odwiedze Szczecin (w końcu) się zobaczymy :wink:

Było nawet ok, ale nie stosowanie się co poniektórych do hasła cywil (ostatnia runda) i łażenie (nie obracanie się!), psuje dobry humor. Gracie o złote gacie, to chociaż róbcie to uczciwie.

Snajperkę przetestowałem pomimo strasznej pogody która wzmagała wkurw przy parujących okularach.
Ale mimo wszystko było całkiem fajnie, cywili też jakoś dużo nie było, aczkolwiek czasem właśnie zdarzało się że ktoś nie usłyszał że stopujemy grę.
pozdro i do następnego!

Mozna przetestowac jeszcze kiedys scenariusze transportu.
Ale resp obroncow musi byc zupelnie gdzie indziej - gdzies z boku - bo inaczej nie ma praktycznych szans dostarczenia.

W wiecej osob na krzekowie to by moglo byc wesole. Podzielic i atakujacych i obroncow na grupki - szukac tej jednej z paczka. Troche nas za malo bylo - ale za to pogoda dopisala bo ograniczala widocznosc.
Na drugim krzekowie chyba by bylo latwiej sie przekrasc.
Jak dla mnie nie bylo zle.