11.12.2016

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Klucz
  • IDĘ NA: Operacja Czerwony Nos VII
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 10.12.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Jak ktoś jedzie z centrum na Operacja Czerwony Nos VII to chętnie się zabiorę. Okolice Kołłątaja.

Dla czystej formalności:
wygrała Dobra CQB
Przypominam i limicie FPS: do 350 FPS
Oraz pełnej mobilizacji o 10.00
Życzę milej i bezpiecznej rozgrywki.
Zainteresowanych scenariuszem “Czerwony Nos” proszę o zapoznanie się z postem w odpowiednim dziale.

Tyle czasu po strzelance i nikt nic nie pisze? Coś się musiało złego stać :slight_smile:

Zwróć uwagę też jaka frekwencja była,podejzewam że pare osób zrezygnowała przez pogodę jaka była i ilość osób która się zadeklarowała że będzie.Ale popieram cis złego musiało się stać

Poza wizytą patrolu policji nic złego się nie stało :slight_smile: Nowy jestem więc nie wiem czy 12 osób to dużo czy mało, ja tam jestem zadowolony ze strzelanki, było parę fajnych akcji, spodnie mi poszły w kroku od włażenia przez okna i chyba zainwestuję w stalkera :slight_smile:

Stalker bardzo dobra rzecz nie ruszam się bez niej w tej chwili po mojej pierwszej strzelance wróciłam dk domu z raną na twarzy. Mimo tego nie odstraszyło mnie to od ASG :smiley: