13.11.2016

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 12.11.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Czemu nie ma już prochowni ? Świetna miejscówa :unamused:

@Supermichi4444: Prochownia nie jest brana pod uwagę ze względu na niezbyt ciekawy dojazd i jeżeli się nie myle jest tam teraz strzelnica.

Mylisz się: strzelnica jest na starej miejscówce “Hangary”, niecały kilometr na zachód od Prochowni. Ale Hangary były problematyczne od 6-7 lat, IIRC (coś tam rosło chronionego, i leśnicy często zamykali wstęp. Za to uwielbiali się tam paintballowcy ganiać).

Co do dojazdu, kwestia względna. Moim zdaniem nie jest gorszy, niż na Mosty - tylko trochę dalej niż równe 3km z Pętli Podjuchy (Google Maps mówi - 4,3km). Chodziłem pieszo i tu, i tu. Fakt, droga jest dość uciążliwa dla nisko zawieszonych samochodów, trzeba jechać powoli i ostrożnie, ale da radę.

Brakuje też klucza - gdzie dojazd jest jeszcze bardziej dziwny (nie wiem jak teraz wyglada - dawno nie bylem).

Tak samo, jak kiedyś, Kocie, tylko bardziej to teraz rozjeżdżone.

Dawajcie na cqb

Wygrało: KRZEKOWO 1.
Życzę milej i bezpiecznej gry.
Przypominam ze w pełnej gotowości widzimy się o10:00

I pamiętajcie - jezeli macie zapasowe aku to wezcie bo zimno i beda padac.
I nie zapomnijcie naladować aku do pelna.

TRAFNA UWAGA KOCUR

+5 PUNKTÓW DLA GRIFFINDORU!!!

Dziwne rzeczy piszecie z tym dojazdem, jak Mosty macie w głosowaniu, a Prochowni już nie. Przecież ona jest rzut beretem od mostów i do tego dojazd jest całkiem dobry. Fakt, że na Klucz dojazd jest od innej strony i trochę uciążliwy, ale jak to napisał Err: “…trzeba jechać powoli i ostrożnie, ale da radę.”

W linku macie odległości po linii prostej z parkingu mostów (1,7km - Hangary, 880m - Prochownia, 860m - Klucz):
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/15045649_10208791127073661_30343114_n.png?oh=9ab8f5669c1b7756e4f5b0ab8ceea4c3&oe=58285BE9

Dodatkowo w linkach załączam filmy, jak dojechać na Prochownię i Klucz.
Prochownia:

https://www.youtube.com/watch?v=NXiIdndN7b8
Klucz:
https://www.youtube.com/watch?v=B3i2WfnWBp0


Pozdrawiam :slight_smile:

Siekiera - tylko ze problem jest taki ze duzo osob z tego forum nie zna tych miejscowek wiec na nie i tak nie zaglosuja…
A dojechac sie da wszedzie. Z buta na prochownie, mosty i klucz tez da sie dojsc bo pare ladnych latek temu tak robilismy.

Na hangarach sie nie postrzelamy bo tam jest strzelnica i w niedziele strzelaja z ostrej.

A wystarczyło by tylko raz zagłosować i zobaczyć, no ale fakt masz rację, szkoda :frowning:

Co do Hangarów, to powstały Panie Kocie tzw. Hangary 2, czyli teren Wielkanocnej Rąbanki.

witajcie, mam prosbe, bede wdzieczny jak ktos wezmie chrono. Chcialbym swoja m4-ke sprawdzic. Dzieki z gory :stuck_out_tongue:

Heja
mam pytanie bo ja z kumplem ( Specu) chcemy wpaść, nigdy jeszcze nie byliśmy na waszej strzelance i mamy pytanie czy jest jakieś ograniczenie na Krzekowie co do FPSów (mamy repliki ok 400-450 fps) i generalnie czy możemy w ogóle wpaść?

A dlaczego by nie? Nie sądzę żeby ktoś miał jakieś ale… Wpadajcie i tyle:-D odnośnie fps -ów poczytaj kolego regulamin zawarty w pierwszym poście administratora, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje na temat limitów :smiley:

Oki dzięki to wpadniemy :slight_smile:
i tak jestem dziewczyną :wink:

Pozdrawiam :slight_smile:

@Rita: jest to teren zielony a wiec nie ma ograniczeń FPS. A wiec zapraszamy serdecznie.

Panowie mnie niestety nie będzie

Dwie sprawy dla nowych istotne - wziasc jakas czerwona albo zolta szmate (koszulke itp cokolwiek) jako znacznik zabitego.
Oraz jak nie macie tasmy - 1 zł na oznakowanie.