06.11.2016

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Wielgowo
  • Idę na: “Operacja Halloween”
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 05.11.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

W imieniu forum Airsoft Szczecin i organizatorow zapraszam wszystkich chetnych do wziecia udzialu w scenariuszu pt “Operacja Halloween”, ktory odbedzie sie w ta niedziele, czyli 06.11. Tutaj link do wydarzenia:

http://airsoft.szczecin.pl/forum/viewtopic.php?f=71&t=3839

A ja dodam od siebie jeszcze, że z grzeczności można było dodać do ankiety owy scenariusz :slight_smile:

Pozdro

Poprawiłem.

Maciek, trzeba się chłopakom przypomnieć na privie. Często robią ankiety z automatu i może umknąć jakaś impreza z osobnego działu. Nie było tu raczej ich złej woli.

Podziękował :slight_smile:

I po jakiego grzyba poprawialiscie,kto będzie chciał to i tak na scenariusz się wybierze.To że go nie było to i tak nie mialo znaczenia.Jak dla mnie marnotrawstwo czasu

Dużo czasu nie zmarnowałeś, a ład i porządek jest.
Z perspektywy organizatorów widać będzie zainteresowanie imprezą z wyprzedzeniem.
Jak ja bym coś organizował, albo nawet brał udział, to wolałbym widzieć na co się w przybliżeniu zanosi.

ja tam się cieszę że zresetowana, bo zagłosowałem wcześniej a jest duża szansa że po sobocie nie wytrzeźwieje xD

To po co glosowales skoro nie wiesz czy będziesz trzeźwy.Zeo logiki sensu w tym

Widze ze kolega Rico jest strasznie problemowy i na sile szuka zaczepki. Bardzo zle sie to moze odbic na Tobie podczas wspolnych strzelanek. Wyluzuj chlopie, bo spinatorzy nie sa potrzebni nikomu i na zadnym forum airsoftowym. Jestem pewien ze admini TS sa tego samego zdania.

Grozisz mi

Panowie - proszę się ogarnąć.

Spoko,tylko niech ktoś tu mądrzej słowa dobiera.Jak mi grozi to słowo daje że nie będzie w tedy milo

ponieważ drogi przyjacielu o piciu dowiedziałem się już dzień po zagłosowaniu :slight_smile:

  1. Nas nie kosztuje to sporo czasu, raptem 4 kliknięcia i napisane “Idę na: XYZ”
  2. Głosowanie na nie pewniaka też nie jest mile widziane i tu Niemiec akurat ma racje. NIE MASZ PEWNOŚCI ? Nie głosuj!
    Zawsze można oddać głos na ostatnią chwile, w końcu czas widać.

niemiec bierz pod mur na rozstrzelanie tych co tak głosują :smiling_imp:

Chlopie, czytaj ze zrozumieniem bo pieprzysz jak potluczony i spinasz sie o byle gowno jakby ci ktos krzywde robil. Poza tym w tej chwili to ty ewidentnie mi grozisz.

Obydwaj sobie grozicie, EOT. XD

Jeszcze jedna Wasza wypowiedź w podobnym tonie i zaraz dostaniecie po ostrzeżeniu.