23.10.2016

Gdzie się strzelamy?

  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 21.10.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Witam czy ktoś w tym tygodniu będzie w shotgunie ?

nigdy na mostach nie byłem, trzeba ogarnąć temat :smiley:
jedynie jedno pytanko, jeździ tam jakaś komunikacja miejska ?

Nie. Na mapie dojazdu zobacz. Spory kawał od przystanku. Z buta bez sensu - zwłaszcza, jak nie wiesz gdzie iść.
Miejscówa super, ale dojazd tylko autem jest dogodny. Z mojej perspektywy jest analogicznie jak do Dobrej.
Byłem tam na treningu z nawigacji niedawno. Wypas.
Jak będziesz miał problem z transportem, to zgarnę Cię z Podjuch, Klucza, czy gdzie tam Ci w pobliżu wygodnie.

Na Mosty masz jakieś 3 km marszu z pętli autobusowej Podjuchy. Głównie pod górę, ostatni kawałek, może z kilometr, po równym.

Czy to za dużo, czy nie - pozostawiam Twojemu indywidualnemu osądowi.

Sam robiłem tę trasę mnóstwo razy - jeżdżenie komunikacja miejską i robienie trzech kilometrów na Mosty / Klucz / Prochownię / Hangary uczy, jak pakować szpej żeby był lekki, wygodny w noszeniu i (moja osobista preferencja) składał się z możliwie małej liczby pakunków…

Mogę zrobić za taksiarza z Podjuch na Mosty jak ktoś ma leniwe nogi :slight_smile:

Mosty i flecktarn time <3

@ Kalashnikov911

zapraszam do dzialu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Przecież to Kalach:) ma linka w podpisie : Kalashnikov

Czemu 2 konta ? Bo generalnie jesteśmy wstanie tamto przywrócić.

A dawno dawno temu tamto bana dostało, w sumie nie wiadomo za co to powstało nowe.

co nie zmienia faktu, ze jest to nowe / inne konto i kazdy moze sobie takowe zalozyc. a ty nie mialbys watpliwosci jakby nagle pojawilo sie pare kont typu wyslannik666, wyslannik123 itd?

Good job!

Sorry Panowie jednak mnie nie będzie.

Mógłby ktoś mnie zgarnąć? Najlepiej z Przecławia, ale z podjuch też nie pogradzę :slight_smile:

W dniu strzelanki od około 9 lub wcześniej między przystankiem Podjuchy pętla a Mostami będzie kursowało Afghan Taxi.
Telefon kontaktowy: 500 619 204
Cena za osobę: 2zł (na wachę)
Serdecznie zapraszam z korzystania z usług :slight_smile:

Nie dajcie się nabrać!
Talib was weźmie i w połowie drogi wysadzi się w powietrze!
A te 2 zł, to ściema, żebyście nie bali się wsiadać.
Znam te numery.

A jeżeli to FAKE TAXI 0.0 ???

Hah… , to będzie widać jak wysiądą , o ile wysiądą :laughing:

Witajcie. Nie mielibyście nic przeciwko dwóm niezrzeszonym? (Tzn mnie i znajomemu z Mazowsza ) .