09.10.2016

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Ide na: Nawigacja po Puszczy Bukowej
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 08.10.2016 r. o godzinie 10:00
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

przypominamy, że za oddawanie głosów i nie przychodzenie na strzelanke, jest dwu tygodniowy ban na głosowanie.

Tyczy się to (póki co) miejscówki która wygra w ankiecie.

Głosy można odwoływać do momentu zakończenia ankiety i podsumowania jej przez administrację. Głosy odwołane po tym terminie traktowane są tak samo jak w przypadku osoby która nie pojawiła się na strzelance i oddała głos na zwycięską miejscówkę.

Ogłoszenia parafialne

Wiskord zawieszony do odwołania
Miejscówka Wiskord cqb zawieszona do odwołania z powodu zawalenia się kolejnego budynku. Tym razem jest to hala zaraz przy początku budynku, od strony wjazdu. Ze względu na ogólne zagrożenie zawaleniem i postępującą dewastacje budynku przez zlomiarzy, uznaliśmy, że Wiskord nie będzie brany pod uwagę w przyszłych ankietach. W obecnej głosy na wiskord nie będą brane pod uwagę.

Trening z nawigacji 09.10.2016
Link do wydarzenia :

Link do zapisów :

Ankieta została zresetowana.

Przepraszam w imieniu Administracji za zamieszanie. Staramy się dodawać imprezy do ankiet, ale po prostu kolega zapomniał, skopiował poprzednie miejscówki i wrzucił, robił na szybko, bo miał zapewne wcześniej do pracy.
Pamiętajmy jednak, że “IDE NA: XYZ” służy tylko informowaniu uczestników, że nas nie będzie bo xyz, czyli w praktyce działa tak jak “Nie będzie mnie”. To nie jest system zapisu na imprezę. Staramy się to dodać, ale nie musimy, jest to tylko nasza propozycja.

Staramy się wypełniać swoje “obowiązki” (ale prosimy pamiętać, że nam za to nie płacą, robimy to z pasji) tylko czasem praca/szkoła/rodzina/inne powodują że popełniamy błędy, zapominamy o czymś, czy też nie zwrócimy uwagi. Jesteśmy tylko ludźmi.

I tu pozwolę sobie się z Toba nie całkiem zgodzić.

Nie ma mnie” to informacja, że robię coś niezwiązanego z airsoftem. Idę na urodziny babci, z dziewczyną do kina, zabieram psa do weterynarza - jeden czort. Nic zorganizowanego, nic z ASG, ogólnie nie wasz, panowie, kolorowy interes :wink:

Idę na: grę w klasy u Zenka na podwórku” to informacja, że zamierzam być w określonym miejscu na określonej imprezie. I chętni mogą dołączać wedle uznania.W ten sposób buduję swoim głosem popularność i frekwencję na imprezie - a “efekt kuli śnieżnej” w tej dziedzinie nie jest czymś nieznanym.

Tu chodzi o aspekt liczbowy. Głównym celem ankiety jest wyłonienie miejscówki na standardowa strzelanke
W przypadku głosów “nie będzie mnie” i “idę na…” nie wpływają one na wynik ankiety. Może być 10 dla nie będzie mnie, 12 dla idę na, a 7 ma np krzekowo i to ono będzie określone jako zwycięzca ankiety. 75% uczestników strzelanek nie bierze udziału w ankiecie, bo jest im to obojętne co wygra. Idą tam gdzie będzie strzelanka.

Propozycja na niedzielę (jak wygra dobra cqb) :

  1. Drużyna w budynku z medykami, bez respa, 2 flagi. Przeciwnicy resp w 3 miejscach wokół budynku. 45 min na zajęcie flag.
    Krótka przerwa 5-10 min
  2. Zamiana stron
    Przerwa
  3. 2 drużyny, 2 respy, ograniczona ilość żyć np 1.5 liczby graczy na stronę. Po godzinie (bądź szybciej) wygrywa drużyna z większa ilością pozostałych żyć.
    Krótka przerwa, zmiana stron
  4. Powtórka 3 z zamiana stron.

Przerwy pomiędzy rundami 1 i 2, 3 i 4 bardzo krótkie, bez “pikniku”.

Pytanie do zgromadzonych tu ,czy bedzie ktos w stanie wziąć jednego pasażera ?

Było by łatwiej jakbyś mniej więcej określił skąd cie zabrać :wink:

Nawet z głębokiego jak da rade

Tylko godzina o której mam być,o 9 czy przed 9

bede jechal okolo godziny 9 przez glebokie a dokladnie z pogodna kolo eurokorpusu jak chcesz moge Cie zabrac.

Dzięki,bede przed 9 na parkingu przy głębokim

Na 90 % wygra Dobra CQB, więc za wczasu przypominam :

Na cqb obowiązuje bezwzględny limit 350 fps.(± parę fps)

Na zbiórce będzie chronowanie replik

Nie wiesz ile masz fps? Boisz się, że nie zostaniesz dopuszczony? Sprawdź za wczasu.

Jeżeli ktoś potrzebuje sprawdzić replikę, może to zrobić u mnie, bądź w sklepie Shotgun.

Jeżeli ktoś nie ma repliki <350 fps mogę mu takową pożyczyć. Zapraszam na pw.

Panowie mnie niestety nie będzie. Życzę dobrej zabawy :slight_smile:

Z prawobrzeża ktoś jedzie?

Te plus minus to ile fps ?

5 FPS

Dla czystej formalności:
wygrała Dobra CQB
Przypominam i limicie FPS: do 350 FPS
Oraz pełnej mobilizacji o 10.00
Życzę milej rozgrywki.

Czy ktoś będzie jechać przez Turzyn i będzie miał jedno wolne miejsce? :smiley: