02.10.2016

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 30.09.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Up

@chappie
Twój glos nie będzie brany pod uwagę zapraszam do odpowiedniego działu.

Naprawde nie ma dalszych miejscowek z jeszcze gorsza komunikacja jak warszewo i dobra ? ;p

Brać radio i nie będzie problemu. Jak jest taka potrzeba, mogę wziąć dodatkową PMRkę ze sobą i komuś pożyczyć.

Mosty mają najgorszą komunikacje. Warszewo ma całkiem ok bo pod miejsce jest autobus i spacerkiem kawałek. Jak na dobrej.

Zalerzy gdzie sie mieszka.
Dobra - autobus raz na godzine … Komunikacyjnie zeby byc na 10 - musze wyjechac 1.5 h wczesniej.
Podobnie druga piekna mozliwosc.
Juz wole mosty ;p

Na to też jest rada.
Zgarnę Cię z miasta jak chcesz.
Jestem spoza Szczecina i będę jechał autem. Miejsce się znajdzie nawet dla 2-3 w zależności od ilości szpeju.

Bober a skąd jeździsz? Jakby dało rade to też bym sie chętnie zabrał.
Co do złej komunilacji - ludzie jeżdżą na strzelanki żeby postrzelac. Jeśli ktoś chce postrzelac to i 2h będzie jechal by dotrzeć na czas.

Jadę od S3 / A6, więc mogę wjechać do miasta z dowolnej strony.
Jak wygra Warszewo, to Cię zabiorę . Na PW dogadamy szczegóły.

Akurat na Warszewo dojazd bez auta jest zajebisty, co 20 min jezdzi 87 i wali z dworca przez całe miasto do samej pętli przed lasem.

To dobre info. Polepszy frekwencję byćmoże.
Niemniej jednak, nadal jadę tam autem, więc tych, którym obiecałem na PW, zabiorę ze sobą bez problemu.

Nie wiem czy Warszewo I to najlepszy pomysł…nie dalej jak 2 tyd temu byłem ze swoją ekipą na tej miejscówce i mniej więcej 15m od miejsca gdzie kiedyś leżała kłoda znajduje się dość spore gniazdo szerszeni. Wszystko było by spoko ale jak latają kulki to jest ryzyko trafienia w ww drzewo a nie wiadomo jak zareagują szerszenie. Jak by się przypadkiem zdenerwowały to zależnie od człowieka dawka śmiertelna zaczyna się od ok 10 użądleń :stuck_out_tongue:

Ludzie… Jak nie dojazd który jest dobry. To teraz szerszenie ;l Może Najlepiej, żeby strzelanka była pod nosem? Tak w drugim pokoju, dach nad głową i daleko nie trzeba iść. Polecam Arme…

Ja czekam na jesień i mosty :smiley:

Na Warszewo akurat mam 10 min autobusem bez przesiadek :d Na dobrą znacznie dalej… ale jak już wygra warszewo to i tak proponuje przeciągnięcie rozgrywki bardziej w strone lasku i “drugiej” strony rowu

Z prawobrzeża ktoś miałby transport ? Zrzuta na wache albo kulki :stuck_out_tongue:

Jak nie masz za dużo szpeju luzem, to się jeszcze zmieścisz do mnie.

Ja raczej kompaktowy :stuck_out_tongue:

wygrało Warszewo 1

Zapraszamy w pełnej gotowości na godzinę 10:00 na miejscu, a nie przy samochodach