18.09.2016r.

Gdzie się strzelamy?

  • Idę na: “Pierwsze zawody AIPSC Szczecin”
  • Dobra (Teren Zielony)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 16.09.2016 r. ± 22:00 (piątek)
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

zapraszamy na:

Pierwsze zawody AIPSC Szczecin

Link do wydażenia:

Technicznie głosowanie mogą wygrać 2 wydarzenia. Normalna strzelanka i zawody AIPSC. W przypadku przeważającej liczby głosów np na AIPSC obecność pozostałych członków forum nie jest obowiązkowa. Ma na celu “uświadomienie” pozostałych graczy kogo nie będzie na strzelance :slight_smile:

Zagłosuję, ostatnia niedziela wolna w tym miesiącu, wypadałoby się postrzelać.

Sorry, musiałem edytować ankietę. Oddaj głos jeszcze raz.

Szkoda że nie da się zbyt sprawdzić ile osób przyjedzie na strzelankę, jest sporo nie głosujących, jechać w ciemno trochę szkoda, z 2-giej strony zmarnować niedzielę i nie postrzelać też do kitu.
Byłoby miło gdyby osoby jednak zamierzające się pojawić dały jakoś znać.
[CENZURA TREŚCI]

Dopiero jest poniedziałek…zawody są nieobowiązkowe, w ankiecie służą jedynie informacji.
Strzelanka będzie tam gdzie ludzie wybiorą sobie. Ilu będzie ? Zobaczymy.

Insers proszę, nie reklamuj innych wydarzeń w tym temacie, od tego jest “Na każdy temat” lub za zgodą administracji inny dział. Takie coś prowadzi do tego że ludzie nie przychodzą na strzelankę bo część idzie tu a część tu lub co gorsza deklaracji i nieobecności na strzelance.

potwierdzone info, w niedzielę nie będzie paintballowców na terenie Dobrej

Jeżeli głosowanie na zwykłą strzelanke wygra dobra zielony, to na stanowisku organizatorów AIPSC będzie można nabyć kulki i gaz. Aby nie mieszać uczestników AIPSC i zwykłej strzelanki, będzie obowiązywać zakaz wstępu na teren budynku i pobliskich placów dla osób nie biorących udziału w zawodach. Wyjątkiem będzie stanowisko organizatorów.

Może się pojawię na strzelance… z nową repliką :slight_smile: Ale nie głosuję

Jak Taiwangun dobrze podziała to ja też będę miał nówkę :smiley:

Niestety mnie nie będzie :frowning: Życzę dobrej zabawy :slight_smile:

Wygrała Dobra Zielony.
Na terenie budynku odbędą się zawody AIPSC

Będzie możliwość kupienia kulek o gazu na stoisku organizatorów.

Zapraszamy uczestników AIPSC jak i zwykłej strzelanki na grilla który będzie trwał w trakcie zawodów jak i po nich :slight_smile:

Będę :wink:

AIPSC

Wyniki zostaną ogłoszone w odpowiednim temacie.


Strzelanka

Doszły nas słuchy, że ludzie siedzieli na respie i nic nie robili, słuchali muzyki itd.

Strzelanka to nie jest piknik. Nie chcecie strzelać, to nie przyjeżdżajcie w ogóle i nie psujcie innym zabawy. Następnym razem osoby które będą bezczynnie siedziały na respie zostaną natychmiastowo wyproszone z spotkania. Ponadto zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec takich osób w postaci bana.

Kolejna sprawa

Nikt nie będzie nikomu pilnować rzeczy które zostawiacie przy samochodach bez opieki. Jeżeli sami nie zadbacie o swój sprzęt, to nikt za was tego nie zrobi. Na tereny strzelanek mają wstęp osoby postronne, które mogą wam coś ukraść. Już był przypadek kiedy komuś zginęła torba z repliką.

W związku z tym, komuś czegoś będzie brakować. Jeżeli ta osoba zauważy, że coś jej brakuje, to zapraszam na pw z dokładną informacją co to jest. Wtedy zostanie mu to zwrócone. Taka mała nauczka na przyszłość.

Czyli zjeść spokojnie kanapki na respie nie można, ale za to osoby nie biorące udziału w strzelance mogą wpaść pomiędzy ludzi i napierdalać do wszyskich :smiley:?

Świetne!

Widzieliście, że się przylaczylismy :wink: poza tym lepsze to, niż siedzenie bezczynnie na respie. Mogliście nas potraktować jako “spóźnialskich”.

I tak, nie można. Od tego są przerwy pomiędzy rundami i śniadanie w domu.

Osoby wyłączone z głosowania na następną strzelanke:

Klon97

Dziękuję wszystkim uczestnikom zawodów oraz gratuluję Gumisiowi oraz Piorunowi.
Niestety chciałbym również zwrócić uwagę tym, którzy nie będąc uczestnikami narzekali i mieli pretensje o to że “kiełbasa im się za darmo należy” Powiem tylko tyle, że postawa janusza polaka cebulaka była nie na miejscu gdyż 1zł za dostęp do dóbr z grilla dla osób nie będących uczestnikami zawodów to żaden pieniądz. Chciałbym nadmienić że koszty, które się nam jako organizatorom zwróciły są poniżej 50% tego co zostało zainwestowane więc nie dziwnym ani chamskim jest to że dla osób spoza aipsc wyznaczyliśmy opłatę 1zł. Szczególnie, że jeśli ktoś mądry chciałby przekalkulować sobie realny koszt kiełbaski jest to ~2zł sama kiełba do tego nie zapominajmy o chlebie sosach i węglu. A 1zł za samo wykorzystanie węgla policzyliśmy.

Tu miały się pojawić podziękowania za dzisiejszą strzelarkę. To, że się tak złożyło i odbywały się jednocześnie dwie imprezy nie zwalnia nikogo od czynnego zaangażowania w grę. Jestem facetem w średnim wieku i dużo muszę ogarnąć, aby 2-3 razy w miesiącu pojawić się na spotkaniu. Dziś mam wrażenie, że zamiast na grę asg trafiłem na spotkanie integracyjne ludzi z grupą inwalidzką. Bo jak nazwać sytuację, kiedy po raz kolejny schodzę na respa a tam dalej trwa w najlepsze ten sam proceder. Jacyś kolesie z uporem maniaka naparzają w zardzewiałą pokrywę od grilla zamiast sypać kompozytem na prawo i lewo w przeciwnika. I kiedy zwracam im uwagę, że jednak gra trwa dalej i tam ludzie się zarzynają w pocie czoła. To tak jakbym mówił do ściany. Kiełbasa – główny temat to kiełbasa. Będą dawali czy nie będą, ale i tak nikt nie wie, o co chodzi. Myślę, że nie doczytali. Co to? Caritas Polska. Nie roszczę sobie żadnych praw do przywoływania ludzi do porządku i uważam, że jeśli ja coś źle robię to podejdź i mi to powiedz. Wiek tu nie ma kompletnego znaczenia. Nie zadziała zwróć się do innych.

Podziękowania dla Szajby i całej ekipy, która odgrywała role komandosów. Nie mnie to ich powinniście przeprosić i posypać sobie publicznie głowy popiołem przyrzekając, że więcej się to już nie powtórzy.

Kolegą z imprezy ,Pierwsze zawody AIPSC Szczecin” gratuluję organizacji i udanej imprezy.

insers a gdzie wysłannik napisał że będą za darmo? jest napisane że grill będzie. I grill był.