28.08.2016 r.

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się wieczorem 26.08.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

No to zapoczątkuje głosowanie :smiley:

Jeśli wygra Dobra ( bądź co innego, byle nie CQB ) to wpadnę z ekipą ok 5-6 osób.

Havoc… Już pewne 9 jest od Nas :wink: Niestety do CQB za mało ogarniętych i posiadających odpowiednią replikę :frowning:
Do 26 się zarejestrują i zagłosują ^^

Będzie transport, to jadę :smiley:

Założyłem temat w którym publikuję mapy rozgrywek.

Nie musisz dziękować za poprawkę.

Służbuję. Miłej zabawy.

Do Dobrej niestety nie dam rady w tym terminie. Udanej strzelanki.

@SeBiX
Twój glos nie będzie brany pod uwagę zapraszam do działu "Witam chciałbym/chciałabym sie przedstawić "

Zwykle jest dużo więcej osób niż bierze udział w głosowaniu?

Ktoś z kolegów wpisał sam kilka osób jednym głosem, dowódca daje kom. A nawet często nie głosują, a ludzie i tak są :wink:

Kolega Havoc razem ze mną będzie i o naszym teamie pisał, ale już zagłosowali. Czyli z tymi niegłosującymi może być naprawdę spora grupa :slight_smile:

Zazwyczaj jest conajmniej 40 osob.
Głosuje jakies 50%

Nie będzie mnie

niestety nie mogę przyjechać.

Dzięki za strzelanie do następnego :smiley:

No. Mimo upału było fajnie. Dzięki wszystkim za wspólną grę. Pozdr.

Dziękuję wszystkim za dzisiejszą strzelankę :slight_smile: pogoda dopisała aż za bardzo :slight_smile: a jak się uda wygrzebać z kamerki jakieś ciekawe akcje a trochę dziś było … to nie bawem wstawię link do filmiku z


Kolega który pytał mnie o model kamerki , dokładny model to MANTA - MM338

Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania. Z mojej perspektywy było świetne. Szczególne podobała mi się druga cześć. Serdeczne podziękowania dla Szajby za fachowe wejście pod bunkier i rozwałkę przeciwników z ekipy nieoznaczonych - naprawdę piękny klimat. Hylę też czoła przed Kolegami z drużyny nieoznaczonych za determinację i wolę walki pod bunkrem i jego okolicach. Nie wiem dokładnie, kto tam był, ale ta jatka przejdzie w moim umyśle do historii. Gratulacje Panowie… Było tak zajadle, że kule śmigały koło mojej głowy i nie dostałem. Przyznaje bez bicia było blisko. Gdyby ktoś z ekipy nieoznaczonych jednak uważał, że dostałem nie ma problemu zwracam honor. Liczy się tylko to, że mimo upalnej pogody miałem przyjemność spotkać się z Wami Wszystkimi i świetne spędziłem czas.
I nikt mi tego nie zabierze;-)
Czemu ta niedziela dopiero za tydzień ;-(