14.08.2016

Gdzie się strzelamy?

  • Idę na: GOLD RUSH
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 13.08.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

IDĘ NA GOLD RUSH BY W.T.F.

W ankietę wkradł sie mały błąd musiałem zresetować ankietę.

Szajba jest dwa razy. To będzie wojna klonów.

Impreza zapowiada się tak dobrze , że moje drugie ja też zdecydowało że wpadnie :sunglasses: :sunglasses:

Hej nie za dużo was? ]=))

Panowie jeżeli ktoś coś potrzebuje na ostatnia chwile kupić np ammo jakieś części to informuje ze shotguna jest od piątku zamknięty!!!

Info
Zapraszam do zapoznania sie z ostatnim postem scenariusza Gold Rush.

@Ged Twój glos nie będzie brany po uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu

@mmiluski Twój głos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu.

nie chce spamowac ale ktos moze wybiera sie dzis do Shotguna jezeli tak to pw prosze bo potrzebowalbym kulki z shotguna hajs oddam :slight_smile:

@mimo
Na dobrej będę miał kulki i gaz z shotguna na sprzedaż.
Pisałem posta w scenariuszu wiec spokojnie :wink:

Uf czyli raczej nie będę sam na tym Warszewie…

Raczej będziesz :smiley:

Weź 10 zł w kieszeń (to chyba nie majątek) napisze pw do bola i dawaj na scenariusz

takie pytanie bo jestem nowy gdzie jest miejsce spotkanie w dobrej ?

@Król, wystarczy przeczytać początek tematu

Wybrałbym się na ta “Gorączkę złota” jakby mógł mnie ktoś tam podrzucić a potem bym z min wrócił (rejon dworca głównego pkp lub bramy portowej lub skąd on by mnie wziął ). Jest ktos taki?

Jest ktoś taki. Okolice bramy portowej. Pasuje?

spoko dzięki za pomoc pociag

Ktoś kto będzie obecny na scenariuszu, macie może na sprzedaż kulki madbulle 0.30?