07.08.2016r.

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 06.08.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

W ten weekend wypada festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie. Ja się wybieram, także mnie nie będzie. Jeżeli ktoś z taktycznego wybiera się, to można zrobić grupowe spotkanie w wcześniej ustalonym miejscu :slight_smile:

“Goleniów” prawdopodobnie pojawi się w Wolinie w sobotę.

Bierę snajperkę

Każdy kto chce skonfigurować radio Baofeng niech się zgłosi do mnie. Wyjaśnię jak się nim posługiwać i przekazywać komunikaty.
Łączność radiowa, umiejętność określenia położenia w terenie i zgrany zespół to podstawa efektywnej gry na strzelankach.
Organizujcie się w zespoły, chętnie w tym dopomogę.

Dobrze! Niech wygra CQB bo mnie w ten weekend nie ma.

Jaki jest obszar gry ?

Właśnie nie dobrze :slight_smile:

Kleszcz tak przy okazji to sugeruję maskowanie repliki.

Król - twój głos nie będzie liczony. Zapraszam do działu: Witam, chciałbym się przedstawić

Nie spamujemy… To nie jest miejsce na takie rozmowy.

O co chodzi ???

Obszar gry jest zależny od tego jaka miejscówka wygra :wink:

Jak wygra zagruzowany Wiskord to mnie nie będzie.

na razie wygrywa Warszewo bo głos Króla się nie liczy, ale mamy dopiero wtorek, wsio się może zmienić :stuck_out_tongue:

Hauptmann. Twój głos nie jest brany pod uwagę. Zapoznaj się z regulaminem.

Jaki teren obejmuje mapa Wiskordu. Czy do końca drogi z trafostacją a potem w lewo z kompleksem budynków czy też gramy tylko w dużym budynku ?

Przeważnie tylko duży budynek plus respy na drodze i przy gruzowiskach. Chyba, ze jest mało osób, wtedy resp zaraz pod budynkiem. Na wiskordzie mapa ci się nie przyda. Większość akcji masz w budynku, nie dookoła.

Wyslannik jak to nie będzie liczony. replikę mi naprawiałeś w niedziele na krzekowie :DD

Jak wygra Wiskord to nie jadę bo nie chcem sobie nogi lub ręki połamać.