10.07.2016 r.

Gdzie tym razem ?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Idę na: Szturm Groznego. I Wojna Czeczeńska - MilSim
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 09.07.2016 r. w godzinach porannych.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

up

ma ktoś 2 repliki do CQB pożyczyć?
ja i kolega Mesmer nie posiadamy, więc nasza obecność będzie uzależniona tylko od tego.
Chyba że wygra inna miejscówka.

Zapraszam na pw :slight_smile:

Jak wysłannik mi złoży eMke i będę miał transport to będę : P

jak będzie CQB to nie będzie mnie

Yey! W sobote wracam do Szczecina i dzień później zapowiada się CQB :smiley:
Mam nadzieje że wynik się utrzyma bądź zwiększy na Dobrą CQB bo jestem na 100%

Mnie nie bedzie. Nie liczcie mojego glosu.
Pozdrawiam

Mini scenariusz

Zamierzam być, więc jeśli ktoś chce obejrzeć coś z mojego bazaru to będę miał graty ze sobą.

Witajcie, gdzie znajdę przykładową zgodę od rodzica? Bo albo jestem ślepy, albo po prostu kretynem, który nie wie gdzie szukać… Z tego co zrozumiałem za nieprzyniesienie zgody jako szesnastolatek czeka mnie lincz i nagana wzrokowa od całej ekipy, więc na pierwsze spotkanie wolę się dobrze zaprezentować :stuck_out_tongue: jaką rozbieżność FPS dopuszczacie? Rozumiem również że ktoś z Administracji, będzie posiadał chrono? Niestety, mam “problem” bo do AGM wrzuciłem M110… Czy proponujecie lepiej zmienić spowrotem na M90 i uniknąć problemu że musiałbym w polu na szybko zmienić sprężyne? Pozdrawiam, Rudy.

Wybaczcie tyle pytań, to mój pierwszy raz na Taktycznym, a średnio wiem, gdzie szukać odpowiedzi :stuck_out_tongue:

rudy, wzór masz w pierwszym poście tego tematu.
limit fps to 350 bo widzę że cqb wygrało

Ja wale… Mówiłem żem kretyn… Przeszukałem wszystko, przeczytałem trzy razy temat, i nic xd Limit znam, zapoznałem się dzisiaj 4 razy z regulaminem, ale zastanawiam się, jakie odstępstwo od limitu tolerujecie, o ile w ogóle.

I na koniec , niestety , muszę odwołać swoją obecność.

ja sie jednak nie pojawie zycze milej gry

350 ± 5 fps.

Rudy: