17.07.2016 r.

gdzie tym razem ?

  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 16.07.2016 r. w godzinach porannych.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

up

Pierwszy!

Nowych, ludzi z zepsutymi replikami, tych co mają tylko replikę cqb itd… zapraszam do wypożyczalni replik :slight_smile: znajdzie się coś dla każdego!

o mój boże! Krzekowo!

Przygotowałem mały scenariusz, który wymaga trochę więcej od Was wysiłku

Potrzebni są ochotnicy na dowódców Zespołów Taktycznych z radiem np. Baofeng. Zapewniam konfigurację radia i krótki instruktaż obsługi nie tylko dla nich, ale też każdego kto chce używać radia na strzelankach. Warunkiem rozpoczęcia gry jest skompletowanie Kadry czyli jakieś 8-10 osób (zostaną dowódcami). Klany tworzą własny Zespół Taktyczny.
Chętni mogą zapoznać się z krótkim materiałem, który wprowadzi ich w arkana dowodzenia i przekazywania zwięzłych komunikatów radiowych.

Od godz. 9:00 do 10:00 przeprowadzę instruktaż dla dowódców.

Brzmi i wygląda świetnie :slight_smile:

Slayer, nic n a siłę. Najprościej będzie jeżeli zrobisz to tak jak my nasz scenariusz. Zaplanuj, ogłos datę, miejscówke itd. Dodane zostanie to do ankiety i tyle.

Krzywdy nie będzie ]=) To tylko zmiana organizacji z single player na multi. Zresztą już się pojawiła na Dobrej niedawno.

Miałby ktoś transport z Dąbia/Zdrojów? Za piwo,kase,kulki do wyboru :stuck_out_tongue:

KRZEKOWO ?! kurde mole to jest ten dzień gdy znów chce mi się ruszyć tyłek na wasze spotkania :smiley: szkoda że tak późno ogarnąłem ,tak to parę osób by od nas wpadło :slight_smile:

no trudno mnie tak czy siak nie będzie. Mam nadzieje że krzekowo będzie już na stałe w ankiecie to w tedy bedziemy się z chłopakami często pojawiać :laughing:

Na mapie jest oznaczone porostu krzekowo,chcąc dojechać na krzekowo 2 mam kierować się jak wskazuje mapa?

Si sinior. Parking jest ten sam

Krzekowo 2: kiedy dochodzimy do pierwszych ruin budynków kierujemy się drogą w prawo. Idziemy wzdłuż płotu strzelnicy. Dochodzimy do piasczystego terenu. Mniej więcej od tego momentu mamy teren rozgrywki (resp) który ciągnie się w lewą stronę

na tej waszej mapce nie moge znaleść krzekowo 2 jest tylko 1

Spójrz post wyżej.

Is it near the Krzekowo on the map? How to get there? :smiley:

Witam, miałby ktoś odsprzedać kulki ? kontakt na priv

Ja mam, pisz 508790934

nima mnie

sorry, mnie nie ma :frowning:
problem z goglami :frowning: