26.06.2016 r.

Gdzie tym razem ?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Mosty
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 24.06.2016 r. o
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.



KRZEKOWO zostało opanowane przez wojsko.

może teraz CQB Dobra dla odmiany teraz???:stuck_out_tongue:

Nie! :smiley:

Las górą :slight_smile:

Dawać CQB póki jeszcze jest

CQB!!!

W sumie niech będzie to CQB, to za tydzień będzie las :stuck_out_tongue:

No i fajnie :stuck_out_tongue: Głosujcie w tym tygodniu na CQB chłopaki i dziewczyny :stuck_out_tongue: słusznie jak zauważył jeden z kolegów: " puki jeszcze można" gdzieś postrzelać na budynkach , ponieważ jak sami zauważyliście na Wiskordzie już robi sie niebezpiecznie…

Panie, na Wiskordzie niebezpiecznie jest odkąd pamiętam…

powiedz mi kolego kiedy byleś tam ostatnio?

Szczerze mówiąc, to nie pamiętam. Na pewno zeszłego lata, nie jestem pewien, czy potem też.

Przestałem tam bywać właśnie ze względów bezpieczeństwa.

Bylem tam z ciekawości w zeszłą sobotę i natknąłem sie na kolesi z młotami wybyjajacymi cegły ze ściany. Z tym, ze ta ściana praktycznie wisi juz w powietrzu, zniknęły cegły z dolnej partii ściany a góra trzyma sie tylko na zaprawie… tak jest juz w wielu miejscach, Nie zaczynaj proszę bezsensownej dyskusji żeby tylko coś napisać , niekoniecznie w temacie… Korzystajmy z tych budynków puki jeszcze możemy bo za chwilkę naprawę wszystkie te miejscówki znikną zupełnie albo nie da sie tam grac. Można przecież zmieniać co weekend miejsca spotkań tak jak to zauważyli gracze na niedzielnym spotkaniu na Warszewie. I wszyscy będą zadowoleni :stuck_out_tongue:

PAULUS po to są głosowania żeby zmieniać miejsca :slight_smile: nie przekabacisz nikogo na siłę, bo jak się spodoba Warszewo to pewnie i 2x razy pod rząd mogło by być ale frekwencja będzie niższa. Korzystanie z miejsc niebezpiecznych jest… niebezpieczne a na Wisko jest multum dziur i prętów jak. Podobnie jak na każdej Szczecińskiej miejscówce typu CQB. Więc ci co chcą uniknąć zagrożenia po prostu tam nie chodzą, a tym co ma się coś stać i tak coś się stanie jeżeli nie ogarniają co się dookoła dzieje i nie patrzą pod nogi. Inna sprawa korzystanie z miejsc grożących zawaleniem a pod takie kwalifikuje się Wisko. Fajnie było ale się skończyło. Jest jeszcze kilka miejsc typu CQB tylko są dalej i przez to nie ma ich w spisie i z czasem one też wejdą do głosowań bo nie będzie gdzie się bawić.

Nie ukrywam kolego, że zaintrygowałeś mnie tymi miejscówkami do CQB, z chęcią (pewnie nie tylko ja) dowiedziałbym się, co to za miejsca i obejżałbym. Każde nowe i zdatne miejsce CQB jest na wagę złota. jeśli byś mógł, to podziel się tą wiedzą z nami. Zakładam, że wiele osób liczy na coś nowego, nawet jeśli dojazd nie jest najłatwiejszy (na mosty dojechaliśmy, czy na Wielgowo … to i w inne miejsca się uda :wink: )

JOHNY- nie rozumiem dlaczego piszesz , ze chce kogoś przekabacić na sile? Zaproponowałem tylko, jak kilka osób wcześniej ,CQB dla odmiany, a po co sa glosowania nie musisz mi tłumaczyć. Druga sprawa, skoro piszesz , ze: " Inna sprawa korzystanie z miejsc grożących zawaleniem a pod takie kwalifikuje się Wisko" dlaczego takie miejsca sa brane pod uwagę w glosowaniu , skoro jest to miejsce niebezpieczne? Wydaje mi sie , ze odpowiedz jest prosta , mianowicie na ta chwile nie ma żadnej innej miejscówki do CQB, gdzie można by było bez problemu zorganizować strzelankę poza tymi już oklepanymi . Nie ma takiego miejsca w szczecinie na ta chwile ( bezpiecznego zaznaczam). Chyba , ze się mylę, i jak kolega CHOMIK, podaj proszę takie miejsca, z chęcią sie tam wybiorę ze swoja ekipa :stuck_out_tongue: Jesli wygra warszewo 2 to pojadę na warszewo , jeśli wygra wielgowo pojadę na wielgowo, proste:P pozdro :stuck_out_tongue:

Kluczewo na ten przyklad. Dobra miejscowka do CQB.

Kluczewo też powoli zaczynaja rozbierać :wink:

How longe is the walk from the Podbórz busstop?

This weekend I am going!
Thanks!

the distance is quite short about a few minutes

Nie będzie mnie z powodów zdrowotnych.