29.05.2016 r.

Gdzie tym razem ?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 27.05.2016 r. o godzinie 23:00 (czasu na forum)
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.


DOBRA zostaje wyłączona z głosowań z przyczyn technicznych niezależnych od nas.
KRZEKOWO zostało opanowane przez wojsko.

Nie wiem czy będę. Wstrzymam się od głosu.

Raczej mnie nie będzie.

Proszę sobie nie nabijać postów, od takich spraw jest ANKIETA! Niepewny ? nie głosuj!

My tez w kilka osob z AS mamy zamiar wybrac sie na wiskord, wiec jesli wygra wiskord wlasnie to na pewno pojawi sie pare osob wiecej. Ostatnio bardzo dobrze idzie nam wspolpraca i wspolne sianie kompozytem (a przynajmniej sa tacy co staraja sie by tak bylo), tak wiec fajnie byloby znow postrzelac sie razem :slight_smile:

Przyjmę różne kulki z zestawów startowych, 0.12, pomieszane itp.

W razie czego, jadę sam więc będę miał wolne miejsca w aucie gdyby ktoś potrzebował transportu.

Wygrywa Wiskord?
Mnie nie ma ;/ 400 fpsów.

Choroba jednak potrafi wybrać najgorszy moment- nie będzie mnie znowu :cry:

Mam jeszcze jedna sprawę, potrzebował bym pożyczyć podstawową ochronę oczu dla świeżaka. Prosze o info na PW jak ktoś coś :slight_smile:

Ja też się pojawię z Sirssa. mam 3 wolne miejsca i będziemy jechali z ul. Klonowica 11A jakoś 9.30. tel. 731721417. (dzwonić nie pisać)

dzięki bardzo wszystkim za dzisiejszy dzień :smiley: było super miło spędziłem czas mimo, że zepsułem replikę to było ekstra :slight_smile:

Dzięki za grę.
Trochę słabo było dzisiaj z ustalaniem startów gry, ale i tak było fajnie. Szczególnie podobała mi się końcowa akcja 2 rundy z podłożeniem ładunków pod flagę :slight_smile:

Dzięki za grę, 2 runda naj :smiley:

Bylo extra :slight_smile: dzieki za gre

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie. Chciałbym poruszyć kilka kwestii dla przypomnienia i do zapamiętania na przyszłość w przypadku Wiskordu:

  1. mały budynek jest całkowicie wyłączony z rozgrywki, możemy chodzić wokół niego, ale absolutnie nie wchodzimy do środka i nie korzystamy z piwnicy tam się znajdującej.

  2. budynek, który się znajduje najbliżej torów kolejowych, również jest wyłączony z rozgrywki, krócej mówiąc, na Wiskordzie dozwolony jest tylko duży budynek oraz kompleks w rogu terenu rozgrywki.

  3. zalecam parkować samochody na drodze zaraz przy torach kolejowych, jest to najbezpieczniejsze miejsce dla naszych pojazdów, oczywiście nikomu nie mogę zabronić parkowania bliżej kompleksu, ale robi to na swoją odpowiedzialność, więc nie chcę potem słyszeć marudzeń, że ktoś strzela w kierunku waszych samochodów, które jakby nie patrzeć, stoją w miejscu przeznaczonym na rozgrywkę.

To tyle ode mnie. Pozdrawiam :slight_smile:

Ah, zapomniałem dodać - mam czyjeś dwa znaczniki stron, żółto-czarne, oddam przy najbliższej możliwej okazji właścicielowi.

Też dziękuję za grę. Było spoko, szczególnie jak w 3-ciej grze ostrzeliwaliśmy z kolegą (nie pamiętam nicku) chłopaków z zewnątrz znajdujących się w budynku (i nie, nie dostałem wtedy w głowę, kulasy lądowały przede mną :wink:).

Czy przez ten czas co się strzelaliście na Wiskordzie nie przyszło nikomu do głowy by tam trochę “posprzątać”? Trochę pracy trzeba by włożyć ale na pewno było by bezpieczniej. Nie tyle co wynieść ale poprzerzucać syf pod “nieużywane” ściany i kąty.

Dzięki za grę :smiley:

@Tooper
Sprzątać Wiskord? Budynek jest cały czas dziurawiony, wyburzane ściany i wyłomy w murach… Najlepiej byłoby jako tako schody udrożnić i miejsca gdzie są zwarcia grup. Zdarzają się też dziury w podłogach. Jeśli zauważysz że coś jest niebezpieczne dla nas to od razu zrób z tym porządek.

A poza tym raz kiedyś tam posprzątali chłopaki Wiskord. Polecam przeglądanie tematów na forum.

było miło.

Co do zasad odnośnie wiskordu - proponuję dodać standardową formułkę do pierwszego postu z zasadami na wiskordzie, Na starcie przypominać i mówić po x kroć…

Kolega któremu pożyczyłem mag do Glocka napisz na pw to tam albo przy okazji albo jakoś się tam po drodze dogadamy