22.05.2016 r.

Gdzie tym razem ?

  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Dobra (warunkowo, patrz kolejne posty)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!! (warunkowo, patrz kolejne posty)
  • Warszewo 1
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 21.05.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.


DOBRA zostaje wyłączona z głosowań z przyczyn technicznych niezależnych od nas.
KRZEKOWO zostało opanowane przez wojsko.

A co się dzieje na Dobrej?

Remont? :wink:

Z naszych informacji wynika iż zaczeli budować nowe osiedle wdłuż drogi i nie jest pewne jak wygląda sytuacja tam(wkońcu kostkę brukową magazynowali pod budynkami)

Czyli mozliwe,ze Dobra wypadnie na dobre z listy miejscowek. Slabiutko.

tym razem spotkanie w sobotę ?

UWAGA

Ankieta została zaktualizowana o Dobrą. Postaramy się zweryfikować stan miejscówki przed weekendem. Jeśli na miejscu zastaniemy coś co będzie ją dyskwalifikowało do przeprowadzenia spotkania to odbędzie się ono na kolejnym pod względem oddanych głosów terenie.

Prosimy o ponowne oddanie głosów.

To będzie moja pierwsza strzelanka na taktyczny szczecin :wink:

Gratulujemy :slight_smile:

A co sie dzieje z Krzekowem ? Tzn. czemu go już ostatnimi czasy na pozycjach do głosowania uświadczyć owej miejscówki nie mogę ? :unamused:

Wojsko się rozłożyło obok.

Spoko mozemy sie z nimi postrzelac :smiley:

Witam mam pytanko czy na zbliżającą się strzelanke jedzie ktoś z Polic ?

Witam.

W razie jak by komuś brakowało sprzętu, to zapraszam do naszej małej wypożyczalni :wink:

http://taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=41&t=3045

Hi.

I would like to know, if I can go to this AO on the 22nd?

I just registered myself here at the website, and introduced myself as well. I am currently waiting for my replica. I just ordered it.

I would like to go, meet the OPs and watch the OP execution before get to the AO as an OP. Thanks!

Jako, że będzie to moja pierwsza strzelanka to nie głosuję bo nie znam terenu ale mam nadzieję się pojawić. Tydzień temu sprzedałem auto więc różnie może być z dojazdem… pożyjemy zobaczymy.

Of course you can come!

Szkoda, że Krzekowa nie ma. Pierwsza moja strzelanka tam się odbyła i się świetnie bawiłem. Wiadomo kiedy będzie można tam wrócić?

Thanks man! How is it? Where is this place? Do I go by bus or I have to take a ride?

Hi. Here you have a map directions to places Mapa miejscówek ASG - TaktycznySzczecin.pl – Google My Maps

Thanks!