01.05.2016 r.

Gdzie tym razem ?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 29.04.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Czy może ktoś mi opisać DOBRĄ CQB - jaki rodzaj budynków?

Czy jest tak jak na Wiskordzie czy trochę mniej gruzu?

Budynek w kształcie kwadratowego “G” z 1 piętrem. Dość fajny ale już strasznie zniszczony przez złomiarzy i paintballowców więc w sumie mimo że gruzów jest mniej to i tak jest go sporo.

Joe strzelałeś się już w Dobrej, to jest jedyny budyneczek jaki tam jest. To nie jest duża miejscówka.

zawsze można grać też z terenem wokół

Może by jednak zmienić na Dobrą CQB+Zielone. ?? :stuck_out_tongue:

Witam. Jestem PoLmen z Explosive Airsoft Shooters. Ze mną będzie jeszcze 6 osób. Pozdrawiam.

Jak by było z grą wokół Dobrej bo nie wiem czy wymienić lufę i sprężynę w kaemie :stuck_out_tongue: ?

Nowak przedstaw sie w odpowiednim dziale, bez tego twoj głos sie i tak nie liczy.

Głosujcie na Krzekowo, niech nas więcej na majówke przybędzie bo na CQBa nie każdy repke ma :smiley:

Dobra CQB brzmi jak plan :smiley:

CQB dobra !:DDDD replika przyszła :smiley: coś się wymyśli na miejscu

Jeżeli wygra CQB to odpadam z powodu braku repliki.

Również odpadam jeżeli CQB wygra.

Jak wygra cqb to mnie nie będzie.

Odpadam, NO CHYBA ŻE będzie miał ktoś pożyczyć replike (nawet jakiś boczniak da radę)

Będę…

Będę jechał z dąbia koło 8:50 z przystankiem koło dworca głównego jakby ktoś chciał się zabrać

jak coś ja jadę z Polic przez Szczaniecką :slight_smile: busami -.- ale będę :slight_smile:

Jako, że CQB wygrało odpadam z racji nadmiaru fps :C