28.02.2016 r.

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra(CQB)
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 26.02.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Na zielonej(Dobra) tez macie limit 350fps?

oprocz środka bunkru to nie.

Cześć jest sprawa jak ktoś potrzebuje transport na niedzielę mogę zabrać parę osób dawno nie byłem na dobrej i zabardzo nie ogarniam dojazdu jak coś pisać na forum pozdrawiam.

Dojazd do miejscówek jest ZAWSZE umieszczony w pierwszym poście. Szukajcie a znajdziecie :wink:

Regulaminy są po to żeby się z nimi zapoznać i zastosować. 1 Kolega już się załapał na warna.

Że niby ja dostałem ostrzeżenie?

Nie. Warny są widoczne dla użytkownika i sygnalizowane odpowiednim komunikatem.

Warna dostał kolega który na pusto zagłosował w ankiecie.

W innych przypadkach będzie pierw słowne ostrzeżenie. Tylko w przypadku ankiet daje warny i nie liczę na koniec.

Na airsoftszczecin wygrała Dobra,tak więc pewnie będziemy strzelać się razem.

Tak informacyjnie.

Do zobaczenia! :slight_smile:

Mnie nie bedzie, przeziebienie złapało, miłej zabawy

Weź Wit C i dajesz:) Ja będę mimo, że nie głosowałem

Niech ktoś weźmie kulki 0,2g

Na 80% się zjawię, tylko fajnie by było, gdybyście naprawili dział z dojazdami do miejscówek, bo przekierowania nie działają (przynajmniej u mnie)

Wygrała Dobra teren zielony!

Życzę miłej gry.



Zgłoszenie przyjęte. Ale nadal istnieje kompletna mapa dojazdów :http://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=13&t=1016

Jeśli na jedną miejscówkę jadą dwa fora, to który regulamin dotyczący minimalnego wieku uczestnika jest brany pod uwagę?

Tam gdzie głosujesz ^^ I po problemie :smiley:

Bardzo możliwe, że też wpadnę. Tydzień temu ładnie się nabiegałem i liczę, że jutro będzie tak samo.

Też się pojawię.

Ja również :wink: zapomniałem dopisać :d

witam panów mógł by mi ktoś z was użyczyć lipo 7.4 na wtyk t dean tak by się zmieścił do kolby ak a nie dyndał na wierzchu ? z góry dziękuje :smiley: