23.08.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra CQB (350fps!)
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 22.08.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

A gdzie jest dobra?

Dobra (las) wygrała dwa tygodnie temu, a w ankiecie nie biorą udziału ostatnie dwie wygranie miejscówki

“CQB-owcy” - zagłosujmy na jedną miejscówkę, tak żeby przez przypadek las nie przegłosował :smiley: Proponuję wiskord :smiling_imp:

Wiskord !!

Lepiej 30 :stuck_out_tongue: Wtedy będę mógł być :stuck_out_tongue:

lasowcy na Warszewo 1!

CQB rozbiło się na dwie miejscówki. Nie macie szans.

Nie mów hop… :smiley:

Skladam oficjana prosbe do adminow o uniewaznienie mojego glosu na dobra i przeniesienie go na rzecz wiskordu, prosbe swa uzasadniam nieprzemyslana i nieodpowiedzialna pochopna decyzja :wink:

Polska język trudna język.

Ehh, szkoda że nie mogę zagłosować z powodu D-Day na helu . :slight_smile: :slight_smile:
Jakby mi się udało wyruszyć wcześniej a możliwość głosowania by mineła, to czy mogę przyjść na strzelankę?

Oczywiście, że tak :slight_smile:

Proponuję zagrać scenariusz Hallo Gen.

Zapewniam organizację.

Świetnie - ja jestem jak najbardziej za, w razie jakbyś potrzebował pomocy to pisz :slight_smile:

fajnie by było go rozegrać.

Hallo Gen na Łiskordzie sounds good !!!

Obojętnie która miejscówka wygra jadę przez Struga , to mogę kogoś zabrać . Info na PW !

No Lasowcy XD chyba sie nie damy wygryźć jakiemuś łiskordowi

lasowcy wierze w was

Lasowcy do lasu :smiling_imp: