02.11.2014

Gdzie strzelamy?

  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Krzekowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek z głosowania wypadają dwie ostatnie, czyli Bastogne i Wiskord. Mam nadzieję, że mimo jesiennej pogody i nadchodzącego Święta pojawicie się na strzelance. W ciągu kilku następnych dni popracuję nad jakimś małym scenariuszem :slight_smile:

Czas w końcu się pojawić i przetrzepać skórę paru niewiernym.

Popieram Cie Talib :stuck_out_tongue:

nie ma :*

No jakis fajny i ciekawy scenariusz by sie przydał warto urozmaicic zabawe troche.glosujemy teraz :smiley:

Najprawdopodobniej będę .(zależy od pieniędzy)

Mam nadzieje ze bedzie troche ludzi w ta niedziele…

Nieważne ile będzie osób, i tak zrobimy świetną strzelankę :slight_smile: Kiedyś strzelaliśmy w drużynach po 4 osoby i było super.

Nie liczy sie ilość a jakość

Pany, jeżeli wygra Warszewo I( a wygra), to mogę tam używać piro, czy nie? :smiling_imp:

O ile pamiętam był zakaz żeby leśników nie ściągać.

Witam,
przedstawiłem się już oficjalnie w odpowiednim wątku, będę pierwszy raz na strzelance, przyjdę razem z kolegą, który postara się przedstawić jeszcze dziś wieczorem na forum publicznie :slight_smile: Pytanko, czy nie będzie problemu jak dołączymy w niedzielę we dwójkę?

Jasne że nie. Nigdy nie było z tym problemów - im więcej osób, tym lepiej. Jednakże przed strzelanką zapoznaj kolegę z regulaminem strzelanek :slight_smile:

Kolega się zapoznał. I postara się nie narozrabiać.

Mam zamiar zabrać koleżkę na strzelankę, pokazać mu co to za wojenki tu organizujemy.
Stąd moje pytanie: Ma ktoś jakieś zapasowe okulary + odsypać parę kulek na miejscu? Z góry dzięki.

Kulki bym miał…z okularami chujowo…
Jest wiele słów zastępczych

Mam google w których biegałem kiedyś,mogę ci pożyczyć :wink:

Ja bd na 100% google jakies znajde jakby co;)

BRoS w nieokreślonym składzie powinien dotrzeć…

Ja to zobacze czy bede dla tego nie glosuje