07.09.2014r.

hmmm a moze wiskord ?:smiley:

  • Wiskord
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Krzekowo
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

czy znowu wygra wiskord?! Telenowele czas zacząć :smiley:

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Mam nadzieję, że pogoda dopisze i jakoś strasznie nie zmokniemy :stuck_out_tongue:

Na Wiskordzie jeszcze dachy się trzymają :smiley:
Btw miałby ktoś pożyczyć batkę (7,4lipo/9,6vnimh) o max wymiarach 10x3,5cm z wtykiem T-Deans?

A co z Dobrą? :slight_smile: Bo coś nie widzę w ankiecie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jezu stary, serio? :slight_smile: Ile można o tym trąbić? Dobra jest wyłączona z rozgrywek i nikt nie ma wstępu na teren poligonu. Może coś się ruszy w 2015 r.

Ta, w 2015 to złomiarze pewnie zrównają teren z ziemią. Już w niektórych miejscach brakuje ścian

Wyłączona ze względów bezpieczeństwa czy przez wojsko? Miałem 3 lata przerwy, trochę mnie ominęło :stuck_out_tongue_winking_eye:

Słyszałem już kilka wersji, najbardziej prawdopodobna jest taka, że teren jest w części własnością gminy, w części zaś wojska. W maju ma zostać przekazany gminie w całości, może wtedy uda się załatwić jakieś pozwolenie.

Na niedzielnych wymianach kompozytu spotkaliście się tam z jakimiś spinami czy jak to wyszło?

Tak jakiś baran pyskowal do pani wójt która pojawiła się na jednym ze spotkań :confused:

Cóż, podjechała Pani, nie powiedziała kim jest. Nie pamiętam żeby była wtedy pyskówka. Ja pamiętam grzeczną rozmowę. Chyba że była jeszcze jedna sytuacja, przy której nie byłem

Tak właśnie były z 3 i tylko przy 1 mnie nie bylo …

Wróciłem :smiley:

Jednak odpadam z niedzieli.

Polo Ares wreszcie jakieś trafi będą :smiley:

Nareszcie! Mam co trzeba. Trochę wolnego. W końcu coś łupnę :slight_smile:

:smiley:

Będę z kolegą :slight_smile: i tu nasuwa się pytanie do was :wink: ktoś będzie mógł pożyczyć okulary/gogle dla mego kolegi?

Zapewne będę mieć jakieś zapasowe okulary przy sobie. Podbij do mnie przed samą strzelanką.