Dzisiaj jest 16 listopada 2018, 23:12

Kolory

Warto odwiedzić ten dział przed aktywnym uczestniczeniem w życiu naszego forum.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Szczepan

Re: Kolory

Post15 lutego 2017, 11:49

Slayer,jeszcze jedna pyskowka i dostaniesz blokadę konta. Wolność słowa,wolnością słowa ale bez obrazania innych I kultura proszę.
Szukasz grupy? Sprawdź temat: Rekrutacja t.Ch.
Znajdź nas na Fb: t.Ch.
Awatar użytkownika

Herod

Post15 lutego 2017, 14:29

Ja się czuję osobiście urażony! Pod adresem twojadupa.pl nie ma żadnej strony! A już miałem interes w gotowości!
Nihil Verum Nisi Mors
Zapraszam na mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/GoProHEROD
Awatar użytkownika

Slayer

Post15 lutego 2017, 16:18

Napisałem że część graczy -pojawiają się na kilka gier - nie ma imiennika i znacznika ale szpeju ma za paręset złoty. Imiennik ułatwia wspólną grę zamiast krzyczeć EjTi! Leniuchowcy zmusili Orga do tego żeby za nich pamiętał o znaczniku. W dalszej kolejności chyba będzie woził zwierciadła dla narcyzów.
Żadnego z Was nie obraziłem, bo napisałem ogólnie o pewnej grupie graczy oraz zasłyszane opinie. Drugi fragment pisałem w pozytywnym sensie, że sporo osób przyjeżdża po to żeby sprawdzić się , podnieść kondychę i liczą na dynamiczną grę na swego rodzaju dryll paramilitarny.
Zauważam jakieś mankamenty gry drobne czy większe i dzielę się z Wami. Więc nie bierzcie tego do głowy. ]=)
Na Forum łatwiej to przedstawić. Tym razem odebraliście na opak.

@Szczepan
prędzej złamię lufę swojej repliki niż gdybym miał kogokolwiek tu obrażać.
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post15 lutego 2017, 23:19

Jako rekonstruktor i gracz czuję się urażony. Nie po to kompletuję sprzęt za parę $$$ żeby "asgejowo" doczepiać jakąś naszywkę z ksywą. A co do płacenia, to pojawiam się na tyle rzadko że płacę z przyjemnością tę złotówkę. A to czy ktoś się pojawia co tydzień lub nie, to chyba nie Twój problem?
Awatar użytkownika

waYne

Post16 lutego 2017, 22:56

Ewidentnie widzę tu szukanie dziury w całym.... Mamy taśmy żeby się oznaczyć, im częściej ktoś jest na strzelanie tym więcej tej taśmy "zużywa" a jednocześnie częściej za nią placi. Pojawia się nowa osoba w środowisku oddaje glos w ankiecie wiec z założenia regulaminu powinna przedstawić się w odpowiednim dziale i dodać foto aby każdy mógł zajrzeć do jego posta i po foto ma jasna i klarowna sytuacje kto jest kto... Właśnie to jest ta "nagonka" i czepianie się nowych graczy jeżeli nie przestrzegają regulaminu i się nie przedstawiają (ostatnio kocur zarzucił to administracji) właśnie po to nowi gracze są surowo kierowani do odpowiedniego działu. Panowie naprawdę bo widzę ze ostatnio na faktycznym zaczynają się robić podziały. Ale do k@#*w nędzy to jest nasze hobby i to nas powinno łączyć a nie dzielic!!!!
Ktokolwiek widzi gdziekolwiek jakikolwiek problem???
Obrazek
Awatar użytkownika

Slayer

Post17 lutego 2017, 23:41

Sorry za ostry ton jeśli ktoś poczuł się tym urażony.
Podtrzymam jedno: imienniki są bardzo ważne. Choćby po to aby: 1. wiesz z kim grasz 2. wiesz kto ci odstrzelił nogę lub zrobił mało profesjonalnie perforację skóry tudzież przegląd uzębienia (przypadek opisał Kocur z ostatniej strzelaniny nie mogąc ustalić nicka gracza)
Od początku Forum grało się bez znaczników, ale na liczne prośby nowych graczy zaprowadzono ten pkt programu. Dzisiaj nikt sobie bez nich nie wyobraża gry. Jednak narzucono Orgowi wożenie taśmy za nami. I druga sprawa, na co mi znacznik na rzepa ? Zresztą nie tylko mi.. wiele osób zakupiło a i tak są taśmy.
Fakt ani Marek ani Wayne nie mówią że źle im z tym, stwarza to jednak precedens narzucania zbędnych obowiązków Orgowi.
Dodam, że w 2014-2015 kiedy Brosi byli orgami to niebieski oznaczał Mediatora lub Sędziego, nagle ten kolor stał się zwykłym znacznikiem co wywołało pewne zamieszanie na początku. Potem nikt nie zwracał na to uwagi.

@Ajgorę
Nie jest to tylko kwestia opłaty, jak wytłumaczyłem powyżej. Wchodząc do gry akceptujemy jej reguły. Dotyczy to również imienników wymaganych Regulaminowo, ale też są ważne powody które podałem.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem rzeczowo z obszernym uzasadnieniem. Chciałem, zwrócić Waszą uwagę na pewne aspekty przebiegu organizacji strzelanek. To tyle.
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Regulaminy i zasady