Dzisiaj jest 20 września 2018, 8:02

Strefa Kalibracji Repliki

Warto odwiedzić ten dział przed aktywnym uczestniczeniem w życiu naszego forum.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

SPOON

Re: Strefa Kalibracji Repliki

Post03 września 2014, 19:19

Piorun masz piwo :) .... Na 18 urodziny :D
Obrazek
Awatar użytkownika

Piorun975

Post03 września 2014, 19:25

A jak mam pozwolenie ? :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

SPOON

Post03 września 2014, 20:22

Hahahha to zadzwonię do opiekuna ze podpis podrabiasz :D
Obrazek
Awatar użytkownika

Kojot

Post03 września 2014, 20:46

Rafał pisze:Na ostatniej niedzielnej strzelance, rozstrzelano jakiegoś delikwenta.

Kogo rozstrzelano? Gdzie jest ciało?

A niedzielne strzelanki to nie rygorystyczna strzelnica ani impreza masowa żeby zapewniać strefy ochronne i asystę ambulansu ... zdrowy rozsądek wystarczy. Do tej pory nikt nie ucierpiał więc po co wprowadzać nowe ograniczenia?
Awatar użytkownika

koszyk

Post03 września 2014, 23:19

Albo Rafal zostan osoba, ktora tego pilnuje i po problemie. Ja wpadam na strzelanke, zakladam okulary i mam wywalone gdzie ktos sobie strzela, byle nie we mnie.

Ps: z socjalizmem ma to duzo wspolnego, bo chcesz odgornie zagwarantowac ludziom bezpieczenstwo, a to w sporcie ekstremalnym jest niemozliwe;)
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

Herod

Post03 września 2014, 23:25

Hola hola! Od pilnowania porządku na strzelankach są Administratorzy i Moderatorzy forum. I spokojnie - weźmiemy się za wszystkich, którzy nie mają oleju w głowie bądź otwarcie nie przestrzegają regulaminu. Każdy terminator, każdy, kto nie przestrzega limitów w cqb oraz każdy, komu nie starcza fantazji gdy myśli o bezpieczeństwie swoim i innych graczy szybko dostanie bilet w jedną stronę.
Nihil Verum Nisi Mors
Zapraszam na mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/GoProHEROD
Awatar użytkownika

Slayer

Post04 września 2014, 0:04

Zgłosiłem przy wstąpieniu na forum, ze chętnie udzielę wsparcia w każdym możliwym zakresie. Póki co na ten postulat każdy wypowiada się negatywnie choć jest oczywisty, żeby nie strzelać w tłumie i nie robić sobie zabawy w strzelanie do nawet głowy w kasku z odległości 2 metrów przez 10 graczy.
Administracja tu się nie wykazała z powodu braku właśnie porządkowych, którzy mają jakiś pogłos a nie ja szary gracz. Bo moja zwrócona uwaga nic nie znaczy. Powtórzę: Jak strzelać do siebie to w strefie taktycznej. Kalibracja repliki z dala od tłumu.
Na koniec dygresja: gdyby ludzie mieli zdrowy rozsądek, to niepotrzebny byłby regulamin ASG.
Awatar użytkownika

Herod

Post04 września 2014, 0:35

Gdyby babcia miała jaja to byłaby dziadkiem.

Rafał - bez urazy, uważam, że poruszane przez Ciebie wątki są na ogół słuszne, jednak nie oznacza to, że każdy przyklaśnie na nie uszami jak opętany. Z mojej praktyki i doświadczenia wynika, że im więcej przepisów, tym większa olewka. Prawo - w tym prawo asg - ma działać, nie być tylko zbiorem olewanych i w gruncie rzeczy nieznanych zasad. Dlatego stosujemy bardzo prosta zasadę - każdą z reguł asg omawiamy przed strzelanką w trakcie odprawy. Wtedy właśnie ludzie uczą się najlepiej, bo na bieżąco wiedzą na czym stoją. Czego oczekujesz - żebyśmy wyrzucili kogoś dla zasady i na postrach? Ja nigdy nie zaobserwowałem, by ktoś kalibrował replikę zagrażając w ten sposób zdrowiu innych. Dlatego też nie uważam, by konieczne było wyznaczanie jakichś stref, to przesyt formy nad treścią. Jeżeli jednak zobaczę brak odpowiedzialności u któregoś z graczy to długo z nami nie pogra. Upomnienie a potem bye bye. Proste.
Nihil Verum Nisi Mors
Zapraszam na mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/GoProHEROD
Awatar użytkownika

Slayer

Post04 września 2014, 10:29

Dzięki Herod za odpowiedź. Na przyszłość pozostawiam postulat pod rozwagę. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika

Krycha

Post04 września 2014, 13:30

Temat zamykam.
"Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie."
~Sun Zi
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Regulaminy i zasady