Battle For Factory 2014

Jakiś termin??Chętnie bym przybył jak większość pracuje i trzeba załatwić wolne

30.06.2014

30.06 - poniedziałek??

Faktycznie, mój błąd 29.06.2014.

Kiedy mija ostateczny termin wpłat??Ogólnie zauważyłem brak jakichkolwiek dat i miejsca

Termin: 29.06.2014. Termin wpłat 20.06.2014. Scenariusz odbywa się na Fabryce w Stargardzie Szczecińskim.
Wszystkie informacje przychodzą na maila po zarejestrowaniu się czyt. Adres, termin wpłaty, godzina.

ICE będzie napewno :slight_smile:)

Będę ! :slight_smile:)

A jest możliwość zapłaty na miejscu ?

Wilku wątpie a co to za problem na pocztę pójść :slight_smile:

Może bo w poprzedniej edycji płaciło się na miejscu

A więc sorki nie byłem rok temu :slight_smile:

Czym jest uzasadnione dopuszczenie ognia ciągłego w replikach karabinów maszynowych a zablokowanie takiej możliwości w zwykłym karabinku?

Skąd bierze się takie rozgraniczenie? Można prosić o jakieś uzasadnienie?

myślę że chodzi o to że km to km ? ma siać postrach a przypominam że szturmówki do 350 mogą siać dowoli … ale niech się organizator wypowie :wink:

Większość z was ma tak podrasowane a nie inaczej karabiny, odległości podczas wymiany ognia są tam naprwdę niewielkie mimo iż teren jest wcale nie mały. Stąd ograniczenie dla podniesienia jakości imprezy i bezpieczeństwa oraz pozbycia się niejasności związanych z rykoszetami.

Żaden argument bo :

ZIELONY do 350 FPS – ogień pojedynczy i ciągły
ŻÓŁTY up350 do 450 FPS – ogień pojedynczy
CZERWONY up350 do 450 FPS – (tylko karabiny wsparcia) ogień ciągły
BRĄZOWY up450 do 600 FPS – (tylko karabiny wyborowe) ogień pojedynczy

Rozumiem że prucie z MK 249 full auto jest bezpieczniejsze niż z m4

Strzelców z karabinami maszynowymi nie jest zbyt wielu a ich potencjał będzie wykorzystywany przez dowódców. Podkreślam tu iż ogień ciągły jest tylko do 450 FPS co przekłada się w tym terenie na bezpieczeństwo do rangi BEZPIECZNEJ. To tak jakbys chciał odebrać te możliwosc ciężkim karabinom na każdej strzelance. Każdemu nie sposób dogodzic jak i dla kogoś upartego może żaden to argument. Taki jest regulamin scenariusza i nie podlega negocjaji.

Lubie się czepiać :
odległości podczas wymiany ognia są tam naprwdę niewielkie mimo iż teren jest wcale nie mały. Stąd ograniczenie dla podniesienia jakości imprezy i bezpieczeństwa

Strzelców z karabinami maszynowymi nie jest zbyt wielu a ich potencjał będzie wykorzystywany przez dowódców. Podkreślam tu iż ogień ciągły jest tylko do 450 FPS co przekłada się w tym terenie na bezpieczeństwo do rangi BEZPIECZNEJ.

Ale jak piszesz regulamin nie podlega negocjacji,więc podziękuję

Spoko :slight_smile:

film baaardzo fajny :slight_smile:) zachęca :slight_smile: