[23.09.2018]

Zapraszam wszystkich milosnikow CQB na splat arena (Kurow 13).
Przewidziane bedzie:

  • pistol party
  • rozgrywka na repliki dlugie
  • ognisko (kielbaski ect we wlasnym zakresie)


    Wpisowe w zaleznosci od osob max do 10 zl (koszty pokrycia wynajmu hali)
    Limity w/g regulaminu Taktyczny Szczecin

Start: 10.00
Data: 23.09
Zakonczenie: nieznane :wink:
Gdzie: kurów 13 (splat arena)

Są jakieś zapisy czy można wpaść z doskoku? W jakich proporcjach przewidujecie Pistol Party do replik długich?

Nie ma żadnych zapisów wpadasz robimy odprawę rozliczamy się z PLN i działamy. myślę że 50-50 albo 30-70

Fajna będzie akcja, zazdroszczę,
szkoda że termin mam zarezerwowany :frowning:

Jeśli dojdzie mi glock jutro to wbijam :smiley:

Zjawilbym sie ale delikatny problem z dojazdem i odjazdem…
Autobusem da sie dojechac ale tylko na 8 :wink: Za to odjazd tylko o 14 i 19 …
Ale moze do niedzieli cos sie uda zalatwic.

Ile osób chętnych? Bo jak by byla jakaś zorganizowana grupka to ja plus 1 osoba z chęcią przyjedziemy.

Chętni będą na pewno. Polecam Splata, miejcówka tak super do CQB że aż wykręca suty. Pamiętajcie tylko o limicie mocy replik do max. 350 fps.

@kocur - z ktorej czesci miasta bedziesz jechal?? Ja bede tam juz cos kolo 8.30 wiec na spokojnie a na powrocie mysle ze nie bedzie problemu z transportem.
@herod lepiej bym tego nie ujol :wink:

Wszystkim zainteresowanym chcialbym przypomniec i poinformowac:

  • LIMIT FPS 350 !!! ( +/- 5 FPS) i bedzie to skrupulatnie chronowane i bez zadnych wyjatkow. Sa tam momentami zbyt male dystanse.
  • ONLY SEMI!!! (nie masz semi?? To oddaj replike do serwisu :wink:)

Wayne - Okolice pętli pomorzany. Dla mnie nie problem wczesniej jechac więc jak mógłbyś mnie zabrać - moge być gotowy o której trzeba.

ps. Jakby co ja mam 4 repliki z dzialajcym semi do 350 fps … Więc jak ktos potrzebuje niech da znać.
(2x g36, aug, spektrai jeszcze jakby co dwie inne ale nie do konca sprawne :wink:

@kocur moge cie zgarnac np z przystanku autobusowego na skrzyzowaniu mieszka i powstancow w kierunku redy. Tak o 8.30 na przystanku??

Rozumiem że o ten przystanek chodzi ?
https://www.google.com/maps/dir/Plac+Szyrockiego+(D%C4%85browskiego)+22//@53.4145929,14.5284574,15.92z/data=!4m9!4m8!1m5!1m1!1s0x47aa092082262707:0x21e538a2a2acf990!2m2!1d14.530596!2d53.416009!1m0!3e3
Będe o 8:30 na miejscu.

bedzie ciekawie :wink:

Było Mega fajnie.
Wszyscy max 350 fps tylko semi, 2 poziomy budynku z w sumie 4 klatkami przejsciowymi, ciemno klimatycznie i szybkie dynamiczne rozgrywki.
Kto nie dotarl (a pare osob nie dotarlo) niech żałują.
Ja jak będzie następna okazja na cqb w Kurowie to napewno będe.
Jak dojdzie trzecie piętro to już wogole będzie można tam sie strzelać w jeszcze większej ilości osób.

Zajebiście dobrze spędzone kilka godzin. Ludzie, co tam się działo! Flary, dymy, stroboskopy, ruchający się superbohaterowie, świecące w locie kulki, laserowe dzidy, filmowe pojedynki a’la Desperado… Matko… Dzięki wszystkim za przybycie i świetną wymianę kompozytu, dawno nie było tak dobrego CQB.

To samo co wyzej :wink:

Oby wiecej takich spotkan w tym miejscu

Zabrzmiało intrygująco… poza tą częścią z superbohaterami, którą zostawię koneserom :mrgreen:
Trzeba będzie się wybrać następną razą :slight_smile:

Jako miłośnik tej miejscówki dodam, że zasady jakie coraz częściej przyjmujemy na SPLAT Arena, czyli limit CQB + tylko semi powodują, że rozgrywka jest dynamiczniejsza. Człowiek nie boi się, że wejdzie w ścianę wystrzelonego plastiku od nieodpowiedzialnego pajaca z ROFem na poziomie wiertarki. To naprawdę duży komfort psychiczny dla grających.

No patrzcie to jednak jedna kulka zabija,szkoda że nie wszyscy to rozumieją

Kiedy powtóreczka? :slight_smile: