[Odwołany] Psy Wojny - Zgłoszenia

Witam,
Zapisy zamknięte! Z braku odpowiedniej ilości osób jestem zmuszony odwołać scenariusz.

Alpha

  1. Herod
  2. Ajgor

Alpha

  1. Herod
  2. Ajgor
  3. Szajba

Alpha

  1. Herod
  2. Ajgor
  3. Szajba
  4. Osaka
  5. Groszq
  6. BRoS
  7. BRoS
  8. BRoS
  9. BRoS
  10. BRoS
  11. BRoS
  12. BRoS

Zapisy do Alphy wstrzymane do czasu potwierdzenia uczestnictwa przez graczy, którzy nie dali mi jeszcze odpowiedzi. Uzupełnię listę natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia.

  1. Bober
  2. Bartek
  3. Tomazo
  4. Verit
  5. Errhile
  6. Krzysiek
  7. Szczepan
  8. Asza

Tyle na te chwilę :slight_smile:

Zaraz zaraz Bober dowodzi? :slight_smile:

Twoja impreza by tego nie wytrzymała :stuck_out_tongue:
Szczepana wpisz na dowódcę. Kolejność pochodzi z listy głosowania wewnątrz grupy i o niczym więcej nie świadczy.

Gdyby ktoś był zainteresowany uczestnictwem w scenariuszu,a nie ma z kim jechać/działać to mamy parę wolnych miejsc nas. Szczegóły na PW :wink:

Prosiłbym o dopisanie Elektro do t.Ch :slight_smile:

Lista uzupełniona!

Poprosze o ile to mozliwe do Alpha jesli nie to obojetnie gdzie

Herod weźmiesz Szopena pod swoje skrzydła do Alphy czy wpisywać go np. na dowódcę Charlie? :wink:

Zaraz napisze do mojego leniwego oddziału i niezwłocznie po otrzymaniu odpowiedzi zamieszczę zaktualizowaną listę.

A mogę być Jednoosobową Armią Spożywająca Bimber w ilościach przemysłowych??Nawet sam mogę sobie dostarczyć wyżej wymieniony przedmiot fabularny

Jednoosobową Armią możesz zostać zawsze ale myślę że w grupie będzie Ci raźniej a po scenariuszu przy ognisku poczęstujesz swoim wyrobem :wink:

Aktualizacja listy:

  1. Bober
  2. Bartek
  3. Tomazo
  4. Verit
  5. Elektro
  6. Krzysiek
  7. Szczepan
  8. Asza

Kasiora przelana. Do zobaczenia! :slight_smile:

Lista zaktualizowana. Przypominam o terminie zapisów i wpłat do 5 maja. Pozdrawiam!

Niestety odpadam pracuje

Szela: jaki jest stan na dziś? Będą cztery TFy?

Jak na razie to wygląda to tak jak na liście zgłoszeń plus od nas około 10 osób. Istnieje ryzyko odwołania lub przesunięcia w czasie imprezy np na miesiąc w którym wcześniej robi się ciemno.