Dzisiaj jest 22 września 2018, 12:10

MilSim "Bitwa o Lotnisko" - KLUCZEWO - 9.12.2017

Gry o określonym tle fabularnym.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Bober

Re: MilSim "Bitwa o Lotnisko" - KLUCZEWO - 9.12.2017

Post11 grudnia 2017, 16:39

Mesmer pisze: (...)Zamknijcie temat, karty zostały wyłożone na stół, co komu na wątrobie leżało. (...)

Otóż nie.
Cały hejt minął, faza wyzwisk również minęła.
Teraz są przeprosiny, przemyślenia i wnioski.
Na koniec shitstormu czekałem specjalne z moim podsumowaniem i nie widzę żadnego powodu, żeby zamykać temat, gdy przestał być potokiem agresji werbalnej.
Co da zamknięcie w tym momencie?
Awatar użytkownika

Szela

Post11 grudnia 2017, 16:45

Z zamknięciem tematu się może wstrzymajamy. Czekamy na organizatorów i ich relacje i podsumowanie imprezy.
Awatar użytkownika

SeeMe

Post11 grudnia 2017, 17:48

Pozdro dla "snajperow" z gorki z ktorymi beke sobie robilismy ;)
DMR SPR/A
Desert Eagle

mr z

Post11 grudnia 2017, 20:28

za to szturm przez łyse pole w dymie wyglądał epicko :)
Awatar użytkownika

Bardan

Post15 grudnia 2017, 9:53

Cześć, jako organizator, czas napisać jakieś podsumowanie.

Na wstępie od razu zgadzam się z tym co zostało tutaj napisane na temat sposobu w jaki został zorganizowany ten "milsim". Totalna katastrofa, skopana forma, niedopracowane szczegóły, niejasne dla wszystkich zasady (przypadek dobijania rannych) oraz oznaczenia dla BLUFOR, które nie dotarły (warsztat remontowy oraz szpital polowy).
Nie będę się tłumaczył dlaczego tak się stało, fakt jest taki, że to nie zagrało i z pewnością milsimem to sobotnie spotkanie nie było.

Natomiast za zachowanie i podejście do tematu uczestników nie odpowiadam. Zasady zostały przedstawione dużo wcześniej i jeszcze raz odczytane przed samym spotkaniem specjalnie w mniejszych grupach żeby nie było, że ktoś nie słyszał (z wyjątkiem dobijania). Co do wozów, myślałem (jak się okazuje mylnie), że nie trzeba zakazywać wsiadania do nich osobom nieuprawnionym. Następnym razem będzie taki zapis a i kierowcy czy właściciele też będą musieli być bardziej czujni. No i zgłaszać, które wozy są full contact a które nie.
Jeszcze chciałbym wspomnieć dlaczego dymne ich nie niszczyły - każdej grupie powiedziałem, że dym może pochodzić z pozoracji przez co może być trudność z oceną, czy w końcu ten samochód jest uszkodzony czy nie.
Jeszcze o niszczycielskiej sile petard. Faktycznie mogą uszkodzić karoserię ale myślę, że dymny, który by na nią upadł zrobiłby dokładnie to samo tylko w inny sposób. Ryzyko jest zawsze.

Do aktu terminatorki nie będę się się odnosił, bo już ten wątek został wyczerpany.

Cieszę się natomiast z tego, że pierwszy raz na trochę większą skalę zostały użyte stazy z opowiadań raczej pozytywnie to zostało odebrane a przynajmniej było czymś więcej niż założeniem samego bandażu.
Podobnie samo spotkanie i walka wielu osobom przynosiło wiele zabawy i przyjemności, mi także mimo tego, że nie wystrzeliłem ani jednej kulki. ;)

Kończąc, dziękuję za krytyczne konstruktywne opinie. Co już wiem, że należy poprawić? Bezcenne wskazówki są wśród postów, PW i z pewnością nie wytrę sobie twarzy "milsimem" dopóki spotkanie to nie nabierze takich cech.

P.S.
Dla jasności takie krótkie oświadczenie. Muszę poruszyć sprawę odpowiedzialności za całość, bo to się może mieszać. W tym roku odpowiedzialność za to spotkanie spoczywa tylko na mnie i moim bracie (Kacer). W zeszłym roku w grudniu, odpowiadałem razem z bratem tylko i wyłącznie za przygotowanie strony separatystów (kto kojarzy SGO ten wie) oraz przejąłem za zgodą Szeli moderację nad jego wydarzeniem na czas jego krótkiej nieobecności z mojej własnej inicjatywy.

P.S. 2
Wayne, dzięki za chrono.

P.S. 3
Zapraszam do nas na Kluczewo zanim będzie za późno, tereny są świetne, niestety się kurczą a póki co można tam jeszcze robić prawie wszystko, bez obaw, że komuś się to nie spodoba albo zadzwoni po policję.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika

Mesmer

Post15 grudnia 2017, 17:29

Bardan pisze:Zapraszam do nas na Kluczewo zanim będzie za późno, tereny są świetne, niestety się kurczą a póki co można tam jeszcze robić prawie wszystko, bez obaw, że komuś się to nie spodoba albo zadzwoni po policję.

A co się dzieje z ciekawości? Prywatyzacja terenu? Czy coraz częściej policja tam jeździ?
Vae Victis!
Awatar użytkownika

Grab

Post15 grudnia 2017, 17:50

British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

Mesmer

Post15 grudnia 2017, 19:51

To kiepsko...Teren ma ogromny potencjał, i wychodzi na to że kolejna miejscówka pójdzie w diabły...
Vae Victis!
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Scenariusze