Gangsterskie Porachunki

Przestępczość w mieście wzrasta, gangi walczą o forsę i władzę. Wojna przechodzi na ulice. Policja jest bezradna, ludzie boją się wychodzić z domu. “Zbawcy” walczą przeciwko “Diabłom”, nie przebierają w środkach ale zwycięzca może być tylko jeden.
Pewnego w miarę spokojnego dnia Zbawcy napadli na bank rabując znaczną ilość pieniędzy, po czym skryli się na obrzeżach miasta, lecz Diabły mają w ich szeregach swojego człowieka…

Strony konfliktu: Zbawcy / Diabły
Miejsce rozgrywki: Cukrowa
Data: 15.10.2017
Godzina zbiórki: 10:00
Dostępna broń:

  • Pistolety (bez możliwości serii, limit 350 fps)
  • Strzelby (bez możliwości serii limit, 350 fps)
  • Karabin snajperski (maksymalnie jeden karabin na stronę, cztero lub dwutakt, bez HPA, limit 400 fps)
    Wymagany ubiór: bez mundurów, bez hełmów, bez kamizelek. Można mieć np. spodnie od munduru i zwykłą bluzę, najlepszy będzie gangsterski styl.


    Chętne osoby proszę o wpisanie się.

Zbawcy:
1.
2.
3.

Diabły:
1.
2.
3.

Macie pytania walcie śmiało.

Zbawcy:
1.
2.
3.

Diabły:
1.johny_hash
2.
3.

Pełen szacun za pomysł z dostępną bronią. Bardzo mi się podoba.

Pistolety na gg będą jeszcze działać?

Oto dokładna lokalizacja 53°24’01.1"N 14°29’16.8"E Zastrzegam też prawo do zmiany terenu rozgrywki z powodu ilości chętnych osób ale nie później niż 8.10.2017.

Nie jestem pogodynką ale mogę przewidzieć umiarkowane opady kompozytu i małe ciśnienie :wink:

Nie wiem czy jesteście tego świadomi, ale ten obiekt jest bardzo blisko działających firm. Okolica znacznie różni się od tej na mapach Google oraz StreetView. Zrobiliście jakieś rozpoznanie na miejscu czy jest możliwość rozegrania scenariusza?

Tak, byłem tam w zeszłym miesiącu, starłem się dowiedzieć już wcześniej czyj jest ten teren a jedyną firmą która wzywa policje jak coś się tam dzieje jest Remondis i to z powodu petard i palenia opon jeżeli nie będzie piro to możemy tam być no i oczywiście będziemy musieli po sobie posprzątać ale to nic nowego.

Zbawcy:

  1. Snajper

Diabły:
1.johny_hash
2.
3.

Zbawcy:

  1. Snajper

Diabły:
1.johny_hash
2.Zegarek (BotiW)
3.

UWAGA - Ze względu na niebezpieczeństwo terenu oraz najbliższą okolicę Administracja TS odcina się od przedmiotowego scenariusza.

W ramach ostrzeżenia, względem odcięcia się administracji Taktycznego Szczecina:
-miejsce wybrane na odbycie scenariusza jest wg. adm. zbyt blisko firm, mieszkań społeczności, co może rodzić konflikty;
-budynek w którym ma odbyć się scenariusz jest wg. adm. szczególnie niebezpieczny oraz wymaga szczególnej ostrożności podczas korzystania z niego podczas rozgrywki;
-możliwość ściągnięcia na uczestników “kłopotów” jest zbyt duża;
-brak rozpoznania terenu pod względem prawnym.

Zbawcy:

  1. Snajper
    2.v02

Diabły:
1.johny_hash
2.Zegarek (BotiW)
3.

Zbawcy:

  1. Snajper
    2.v02

Diabły:
1.johny_hash
2.Zegarek (BotiW)
3.Problem (BotiW)

Sory za późny post ale dopiero przypomniałem sobie o tej strzelance wczoraj. Zapomniałem, że jutro jadę do Wrocławia na spotkanie znajomych po fachu :d

Nie będzie mnie. Pochorowałem się.

Wrzucam mapkę dojazdu oraz dojścia. Widzimy się na miejscu o 10:00