Dzisiaj jest 20 listopada 2018, 10:48

Hot Border II - 01.10.2017

Gry o określonym tle fabularnym.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

waYne

Re: Hot Border II - 01.10.2017

Post02 października 2017, 17:24

Ja też dodam coś od siebie :)
- Mechanika gry była mocno otwarta i nazwijmy to luźna (herod wie o co chodzi :)) więc dawała pole do popisu pomysłowości i niecodziennym rozwiązaniom na które strona przeciwna nie byłą do końca przygotowana.
- Przeciwnik mega trudny i równie doświadczony a więc nie było za nudno :)
- Niestety o miejscówce za dużo się nie wypowiem ale faktycznie sugestie Szczepana jak najbardziej popieram, mieliśmy sytuację podczas poszukiwania kanistra kiedy to dostaliśmy ze 2-3 meldunki o jego znalezieniu po czym okazywało się że to śmieci wyrzucane przez osobników o IQ termosu....
- Interpretacja zadań oraz koordynatów - w zadaniu z dowodami zbrodni Włodziu tak samo jak i ja zrozumieliśmy iż dowody mogą się znajdować na jednej z 3 lokalizacji (prawdopodobne lokalizacje <- słowa klucze) po znalezieniu na 1 koordynatach dowodów uznaliśmy zadanie za wykonane po czym dowiadujemy się że były 3.... chodzi bardziej o doprecyzowanie samych rozkazów.
A tak po za tym....
Mega klimat, mega ludzie, mega miejscówka. Gratulacje dla BROS za organizację i pilnowanie całej rozgrywki, wielkie podziękowania dla dowódców oddziałów za współpracę i dyscyplinę podczas wykonywania powierzonych zadań, dzięki Spoonowi za pomoc w sztabie (jedna osoba za chiny ludowe by tego nie ogarnęłą :)) dziękuję ajgorowi i żyonowi za pomoc :) a przede wszystkim szczególne podziękowania dla ASZURA za wykonanie kawałka dobrej nikomu nie potrzebnej roboty ;) żartuję oczywiście wielkie dzięki Aszur.
Obrazek
Awatar użytkownika

Szopen

Post02 października 2017, 19:13

Było mega szacun za pomysły.Kto nie rozminowywał drogi ten nie wie(mało brakowało i byśmy znależli Bursztynową Komnatę i Złoty Pociąg) . Minusy może się czepiam ale proszę oznaczać Respa w widoczny sposób,taka dziwna sytuacja była my siedzimy na respie a wróg prowadzi ostrzał z górki nad nami.Dziękuję moim ludziom którymi miałem okazję dowodzić,wrogowi w szczególności Osace ( ty wiesz za co dziadu) . Panowie BROS-y pytanie czy jak zaminowana jest droga to lekką przesadą nie jest poruszanie się po nie motorami itp?? Wiem czepiam sie ale stary jestem
Chwalcie Pana i podawajcie amunicję - Brat Sierżant Grimm
Awatar użytkownika

Kaktus

Post02 października 2017, 19:32

Dla mnie rewelka. Dobra fabuła, ciekawe zadania, genialny teren i całość bdb zorganizowana. Plus dla sztabu Serbronu, który działał bardzo dobrze. Fajnie rozdzielał zadania, tak że był czas odpocząć i czas się zmęczyć, a bardzo dobra komunikacja ze sztabem drogą radiową zapewniała stały wgląd w sytuację i dodatkowe informacje w trakcie misji (gdy dostaliście informacje o znalezionej kopalni, a my mieliśmy ją przejąć ;) ).
Podsumowując: Więcej!

No i w dużej części pewnie rozwiązany został problem braku oznaczeń na zwykłych strzelankach ;).

Szopen, nie wiem jak u was, bo tam nie dotarłem, ale nasz resp i kopalnia były bardzo dobrze oznaczone. Nie było możliwości pomyłki.
PMC Wiskord
Obrazek
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post02 października 2017, 20:14

Od strony betonowej drogi kiedy z Echo chcieliśmy koło 1530 wejść do sztabu pomarańczowych natkneliśmy się na graczy na respie. O to chodziło szopenowi chyba. U nas byłaby podobna sytuacja gdyby przeciwnik chciał zaatakować od strony wysokich traw.
Awatar użytkownika

Szopen

Post02 października 2017, 21:41

Tak jak pisze Ajgor, uważam że przy następnych spotkaniach można by odrobinę przesunąć/zmienić miejsce aby takich sytuacji uniknąć
Chwalcie Pana i podawajcie amunicję - Brat Sierżant Grimm
Awatar użytkownika

Herod

Post02 października 2017, 22:28

wayne pisze:dziękuję ajgorowi i żyonowi za pomoc :)

Obrazek
Nihil Verum Nisi Mors
Zapraszam na mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/GoProHEROD
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post02 października 2017, 22:44

@Wayne, akurat mnie nie dziękuj bo ja nic nie zrobiłem :P
Awatar użytkownika

Slayer

Post02 października 2017, 23:29

Ajgor and Żymon zoo
Chłopaki mogliście wtargnąć do sztabu i zastrzelić na 10 minut przed końcem gry dowódcę. Było to punktowane. Wasza inicjatywa była nie mniej ważna od sztabowców. Szpieg czasem czeka na rozkazy ale więcej musi sam improwizować.
Awatar użytkownika

Herod

Post02 października 2017, 23:31

Dojebał ten, który nie umiał wyjąć czegoś z własnej kieszeni...
Nihil Verum Nisi Mors
Zapraszam na mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/GoProHEROD
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post02 października 2017, 23:32

Żymon się bawił, ja nie :P
PoprzedniaNastępna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Scenariusze